Jump to content

Wukasch

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Neutral

About Wukasch

 • Rank
  Alnitak
 • Birthday 09/10/1974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Kraków

Recent Profile Visitors

389 profile views
 1. 24.07.2017. Fragment Pegaza. Zdjęcie zrobione w Kryłowie nad Bugiem. Stack z 4 zdjęć. Bez prowadzenia.
 2. Tayson, dzięki stokrotne !!!!!!! Pomogło zresetowanie w opcjach
 3. Dzięki za pomoc. Niestety cokolwiek robię to wynikiem jest tylko komunikat z wykrzyknikiem. Na wszystkich ustawieniach tak samo ...
 4. Pobrałem wersję beta oraz najnowszą wersję 3.3.4 Na obydwu nie udaje mi się uzyskać żadnego obrazu :-( Wynikiem jest wykrzyknik podany przez DSS. Co to się dzieje ?? Może ktoś pomóc ?
 5. CHYBA, powtarzam, CHYBA problemem jest wersja DSS - wieczorem sprawdzę wersję beta.
 6. Podłączę się do tematu - co robię nie tak, skoro wynikowy tif jest pionowy, jakby fragmentem zdjęcia ? Rawy są z Canona 550D. Bardzo proszę o pomoc
 7. Proponuję wycieczkę po podmiejskich (nie tylko) miejscowościach. Chałupa aż się błyszczy, na podjeździe dwie nowe fury, fikuśna kuta brama wjazdowa na pilota, a z komina wali czarno-siwy kopeć. Nie wierzę że kogoś takiego nie stać na ekologiczne ogrzewanie lub nowoczesny piec. Niestety gra tu rolę ignorancja i bezmyślność a nie bieda.
 8. Dziś rano myślałem że się uduszę. Najgorszy jest pył PM 2.5 , wchodzi głęboko w płuca i dostaje się do krwioobiegu. Jedynie radykalne zlikwidowanie WSZYSTKICH pieców na paliwo stałe może dać jakąś poprawę. Te ustawy antysmogowe to mydlenie oczu.
 9. Dzisiejszy Łysolek. 7.01.2017. Na polu (Kraków) -19 stopni. MTO1000 z Canonem 550D
 10. 5.12.2016. EOS 550D + MTO 1000. Skąd ten jasny okrąg wokół tarczy ??
 11. Stara zasada - kup najdroższy aparat na jaki Cię stać. Jeżeli planujesz zakup czegoś lepszego poczekaj, odłóż kaskę, zimą i tak pogoda do luftu.
 12. Na jakim montażu stał teleskop ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.