Jump to content

olsza1

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutral

1 Follower

About olsza1

 • Rank
  Alderamin
 • Birthday 05/12/1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Katowice
 • Zainteresowania
  podróże, wschód, rower, wszechświat i metafizyka :)
 • Sprzęt astronomiczny
  na razie brak, szukam :)

Recent Profile Visitors

582 profile views
 1. Świetna fotorelacja @Paether i dzięki za miłe słowa. Do zobaczyska na następnym zlocie od... poniedziałku!
 2. Hej! Czy ktoś przypadkiem nie ma u siebie w bagażu koszulki "M"- ki, która jest nadmiarowa? Zaginęła nam...
 3. Świetnie, przekażę Mamie- jest nauczycielką w Kazimierzu Górniczym. Szepnę też 14-letniemu kuzynowi Pozdrawiam
 4. My dzięki Krzyśkowi też już dotarliśmy, szybko i bezpiecznie. Pozdrawiamy! Byłam zajęta mocno oblewaniem 30-stki... ale może na następnym zlocie będę bardziej "jogować" i liczę na frekwencję. Dziękuję Wam. Dobrze się było spotkać. Adela- super wykład- zainspirowałaś mnie, tak samo jak pytania w Adepcie- właśnie siedzę i czytam, chłonę wiedzę. Pozdrawiamy Was! M. i J.
 5. Dwie rzeczy mi się nasunęły. 1. super, że pojawił się wątek wegetariański (uwaga- ryba to też zwierzę, czyli wegetarianie jej nie jedzą, to tak w ramach doinformowania ). Obstawiam oscypki, ryby też jadam czasem. Proponuję też ziemniaki najzwyklejsze w świecie- pycha i tanie! plus bakłażan przyzwoicie się spisuje na grillach. Czy opcja dla wegetarian będzie w cenie grilla? Na zimowym fajnie wyszło, były robione sałatki, fasolki, papryki pieczone. Smutne było to, że niestety na zimowym była opcja i wege i mięsna, to "mięśni" rzucili się na zielone i w jeden wieczór nie było już co wrzucić na ząb. 2. Możemy z Januszem ok. 13:30 ruszać z Kielc- ktoś przejeżdża? Może zabrać dwójkę z plecakami po 30 l każdy? Możemy gdzieś też dojechać. PS Czy są osoby chętne na jogę? Macie karimaty? Ja ich niestety nie zapewnię. No chyba, że ośrodek ma, to mogę tam jutro zadzwonić.
 6. Kochane, Kochani, szukamy miejsca dla siebie w czyimś samochodzie, chcemy wyjechać z Januszem w czwartek po 16:00 z Kielc, ale możemy też gdzieś spróbować podjechać lub wyruszyć nieco wcześniej (- 1 godz.). Ktoś, coś? Pozdrawiamy!!
 7. Hejo!

  A ewentualnie wspólny powrót w niedzielę po śniadaniu wchodzi w grę? :)

  1. Krzychoo226

   Krzychoo226

   Jeżeli się zmieścimy to pewnie :)

 8. Jedziesz może przez Kielce? Ja i Janusz Krywult chcemy się z kimś zabrać w czwartek po południu
 9. Zajmuję się jogą, ćwiczę sobie spokojnie asany w powitaniu słońca i inne. Zapraszam chętnych do wspólnej praktyki porannej, którą poprowadzę od piątku, poprzez sobotę, skończywszy na niedzieli. Wszystkie zajęcia będą trwały ok. 30 minut, przed śniadaniem (przewiduję, że min. 3 godziny po śniadaniu, przed obiadem też możemy poćwiczyć). Będzie oddychanie i medytacja wieczorna również. Warto mieć karmiatę. Zapraszam!
 10. Drogie i Drodzy astroforumowicze! Moja przyjaciółka Edyta, poszukuje kogoś, kto chce spędzić trochę czasu z dziećmi w czwartek 22 czerwca w przedszkolu w Brwinowie (koło Pruszkowa). Oto informacja od niej: "Drodzy Astro fani - szukam osoby, która w przyszly czwartek w przedszkolu w Brwinowie opowie o gwiazdach/konstelacjach. Zainteresuje dzieciaki tematem. Planujemy biwak w nocy w przedszkolu wiec godziny 19-21 wchodzą w grę. Płacimy oczywiście za prelekcje -kwestia dogadania". Jeśli, ktoś z Was byłby chętny, skontaktuję osobiście z Edi. Pozdrawiam Magda PS nie wiem, czy ten wątek umiejscowiłam poprawnie, jeśli nie- to powiedzcie gdzie?
 11. Paweł pisał o turystce, nie o dyrekcji
 12. Wdech i wydech Pawełku Pani się nie znała i nie wiedziała, że Księżyc jest niewskazany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.