Jump to content

Jaro666

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jaro666

 1. Zasady giełdy Astropolis b ) Ogłoszenia wystawiane w imieniu osób trzecich (ogłoszenia "grzecznościowe", w imieniu kolegi, który nie ma dostępu do sieci itp.) będą niezwłocznie kasowane a konto wystawiającego może zostać trwale zablokowane.
 2. Ja się już nacieszyłem, więc wystawiam w miarę fajny(jak za te pieniądze) refraktor. Sprzedaję samą tubę z obejmą w której jest doweteil, szukaczem optycznym(brak 1 śrubki do regulacji), barlowem, kątówką oraz filtrem słonecznym z folii. Filtr wchodzi do wewnątrz odrośnika tuby i należy dla bezpieczeństwa zapezpieczyć filtr jakąś taśmą samoprzylepną(mogę dodać gratis) aby nie wypadł żaden promień słońca i nie wszedł w okular. Optyka refraktora bez żadnej ryski w stanie idealnym, wyciąg pracuje płynnie. Za wszystko liczę 150 z wysyłką.
 3. Nie używam więc wystawiam. Stan bardzo dobry, jakieś mały odprysk lakieru na rączce jest ale mechanicznie super. Używałem do dużej lornety, spisywała się bardzo dobrze. Rewelacyjnie można ustawić opór przesuwu w obu płaszczyznach oraz przeciwwagę. Przy spokojnej pogodzie używałem z ED 100/900 i dawało radę. Proponuję 400 z wysyłką po mojej stronie.
 4. Nówka sztuka, bez pyłków i śladów użycia, komplet sklepowy. Cena z wysyłka na paczkomat 60 zł.
 5. Do sprzedania świetny Swan w stanie bardzo dobrym żeby nie napisać idealnym. Okular ma już kilka latek lecz zawsze traktowany z czułością. Pudełko, zatyczki, 420 z wysyłką.
 6. Proszę o zamknięcie tematu
 7. Doskonały lantan w stanie sklepowym, bez porównania lepszy od NLV, oddam za 410 z przesyłką.
 8. Z kim to już pozostawiam do indywidualnej decyzji zainteresowanego.
 9. Najlepszym rozwiązaniem będzie rozwód
 10. Koledzy wracam do tematu, czy można kupować w ts za złotówki i robić tradycyjny przelew przez bank czy wymagana jest karta kredytowa? Dziekuje
 11. Chętnie kupię okularek planetarny. Nie interesuje mnie BCO.
 12. Na to wychodzi że sprzedane
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.