Jump to content

Jaro666

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jaro666

 1. Ile cm wzrostu ma osoba stojąca przy teleskopie na jednym ze zdjec?
 2. No to dzieki za info, szkoda że trzeba o to prosić.
 3. Mnie bardzo razi w tej firmie brak możliwości przesyłki paczkomatem.
 4. Może kupisz Sobie fajny samochód? Co do ceny możemy się dogadać
 5. 6,5 to trochę za wiele natomiast brakuje mi tu morpheusa 12,5 mm. Ogniskowa 14 mm w tym modelu jest zdecydowanie najgorzej skorygowana. Jak morpheuse to wg mnie 9, 12,5 i 17 mm.
 6. Trzeba zacząć od tego że salony pozamykane( w każdym razie Katowice)
 7. Witam do sprzedania Luminos 23 mm. Stan idealny -,(może jakieś otarcie na obudowie pod lupą się znajdzie), pudełko, zaślepki. Cena 550 plus transport lub odbiór osobisty. Zdjecia jak zdjęcia(telefonem)
 8. Kupię zadbane okulary z linii SWAN poza ogniskową 40 mm.
 9. Dziewczyny też bywają....
 10. Do sprzedania statyw alu, przerobiony pod glowicę foto/video. Oryginalna śruba zastąpiona została śrubą foto 3/8 cala, jest też drewniana podkładka poprawiająca osadzenie głowicy. Statyw w bardzo dobrym stanie, nogi się wysuwają, zatrzaski trzymają jak należy. Nogi statywu zakończone ostro, na twardej powierzchni się rozjadą, nie jest nowy, jakieś rysy się znajdą. Proponuję 100 zł plus wysyłka lub odbiór osobisty. Pies nie jest w komplecie.
 11. Może najpierw napisz gdzie będą prowadzone obserwacje(jakie niebo), jeśli to ma być 10' to to jest podstawowy parametr. Reszta to szczegóły.
 12. Ps ryska jest tak minimalna że prawdopodobnie kupujący jej nawet nie zauważy.
 13. Witam Do sprzedania filterek, import z USA, opakowanie zastępcze. Z jednej strony szkiełka jest ryska na długości ok 3 mm, co oczywiście nie przeszkadza w obserwacjach. Proponuję 120 plus koszty wysyłki.
 14. Witam Do sprzedania lornetka APM w super stanie, bez najmniejszych śladów użytkowania. Są drobne kropeczki na optyce z rosy, mogę je usunać na życzenie ale wiadomo jak nie trzeba to się nie czyści. Jestem drugim właścicielem, kupiłem od konesera który lornetkę kupował wybierając jeden z kilku egzemplarzy w siedzibie firmy w DE, w związku z tym lorneta jest naprawdę idealna i zadowoli każdego malkontenta. Bezpośrednie porównanie z nikonem se wypadło na korzyść APM. Jest wszystko co dała fabryka czyli dedykowany statyw, futerał, pasek, papiery, opakowanie. Sprzedaję tylko dlatego że praktycznie nie używam tej lornetki i obecnie zbieram fundusze na nowy projekt. Cenę określam na 1250 zł plus koszty ewentualnej wysyłki.
 15. Teleskopy.pl Mak 180 w ostatnim czasie z 4199 na 4399.
 16. Ja nie jestem tak pozytywnie nastawiony do tej pozycji. Jak to u Mroza pod koniec fabuła robi się bardzo zagmatwana, chciał dobrze ale przedobrzył szkoda bo sam pomysł bardzo ciekawy, zmarnowany potencjał.
 17. Witajcie, czy jest ktoś w stanie wykonać dla mnie muszle oczne do morfeusza ? Chodzi mi o takie z odcięciem bocznego światła jak na załączonym obrazku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.