Jump to content

Szychor

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Szychor last won the day on May 21 2019

Szychor had the most liked content!

Community Reputation

174 Good

About Szychor

 • Rank
  Regulus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Mielec
 • Sprzęt astronomiczny
  GSO 10" Dob

Recent Profile Visitors

1309 profile views
 1. Jeszcze wrzucam panorame sreberek z niedzieli 05.07.2020.
 2. Sezon burzowy 2019 u siebie mogę uznać za otwarty Poszczęściło mi się i otwarcie sezonu miałem z mocnym akcentem
 3. Ostatnia obniżka 2000zł do końca maja potem sprzęt będzie dopiero dostępny ponownie w sierpniu.
 4. Wszystko fajnie tylko taka cewka tesli może nam ładnie usmażyć sprzęt elektroniczny jeśli się będzie nieostrożnym
 5. [1] Star Adventurer + statyw EQ6 2" - cena 1200zł + KW Star adventurer posiada mała walizkę wodooporna + zrobione przeze mnie podświetlenie lunetki biegunowej. Statyw ma przegwintowaną śrubę mocująca tak aby można było ją wkręcic w klin paralaktyczny więc użycie jej do innych głowic odpada , dlatego też spzredaje to jako całość bez rozbijania na statyw i głowicę osobno. [2] Dublet William Optics Zenithstar 61 + dedykwoany Flattener( na gwarancji 2 lata zakupiony 28.11.2018 w UK https://www.firstlightoptics.com) - cena 2200 + KW Jest to wersja 2018 z wbudowaną maską bahtinova w przedni dekiel. Użyty dosłownie 2 razy , a raczej przetestowany na szybko. Do flattenera dorzucam pierścień do podpięcia DSLR Canona [3] Autoguider Lacerta MGEN II + guiderscope Orion 50mm - cena 1900 +KW Guider ma wgrany najnowszy soft 2.6. Do guidera jest pełne okablowanie + aku żelowy 12V. Stopka od szukacza zostala skrócona tak aby był on jak najblizej głównego teleskopu. Ceny nie podlegają negocjacją . Jeśli potrzeba będzie więcej zdjęć prosze o kontakt to porobie dokladniejsze. W razie pytań prosze o PW postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.
 6. Super marko Mniam Powiedz mi jaki obiektyw używasz do makro ? Czy fotki są robione z ręki czy używasz sanek i składasz kilka zdjęć z różnym punktem ostrości ?
 7. Przepraszam że nie odpisuje. Jestem poza krajem aktualnie więc do maja niestety nie jestem osiagalny. Ofertę musze wstrzymać.
 8. Ooo a może podpowiesz jak to zrobić ? Lub może podasz jaka apka do tego jest ?
 9. Nie , nic tu nie jest przyklejone , stopka do guidera jest przykręcana do teleskopu śrubkami Poprostu zrobiłem z poxiliny dopasowanie płaskiej stopki pod krzywiznę tubusu ot taki glupi patent
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.