Jump to content

Mała Astro Mi

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mała Astro Mi

 1. Cena do uzgodnienia. Zainteresowanych proszę o składanie ofert na PW.
 2. Informacyjnie dodam bo przegapiłam tę kwestię a były już pytania: - lunetka biegunowa jest podświetlana - głowica jest w idealnym stanie wizualnym i technicznym, praktycznie nie nosi żadnych śladów używania. - przetrę z kurzu i zrobię dokładne zdjęcia, aby było widać stan faktyczny. - silniki pracują cichutko. Najlepiej oglądnąć głowicę w Krakowie po wcześniejszym umówieniu się.
 3. Montaż dostępny jest do najbliższego piątku, następnie nie będzie mnie w kraju do końca listopada. Ponownie będzie dostępny od 1-4 grudnia i znów nie będzie mnie najprawdopodomniej do 15 grudnia. Również kontakt podczas mojej nieobecności będzie utrudniony.
 4. Montaż jest w bardzo dobrym stanie, bez obić. Na zdjęciu widocznie przykleił się do głowicy fragment styropianu.
 5. Przeciwwagi sprzedane. Pozostała sam głowica z pilotem, zasilaczem i opakowaniem
 6. Sprzedam montaż EQ6 czarna wersja. NOWA CENA 2500zł
 7. W trakcie finalizacji, dziękuję za uwagę.
 8. Możliwa zamiana za mały refraktor ED z dopłatą z mojej strony (np. SkyWather 80/600 lub Equinox 80/500, TS 80) Mogę też przyjąć w rozliczeniu małego Newtona 150. Ten jest dla mnie trochę za duży na balkon.
 9. Witam, Nie, chłodzenia nie ma. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.