Jump to content

artystasiak

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About artystasiak

 • Rank

Recent Profile Visitors

148 profile views
 1. Nie zaczynam, tylko wręcz przeciwnie- proszę o to by nikt tego wątku tutaj nie wplótł.Bo z tego co widzę tak właśnie się wydarzyło. To jest wątek Mateusza. Ja jestem aktywny na astromaniaku i nie mam zamiaru tutaj powielać swoich uwag.
 2. Panie i Panowie, to ja poruszyłem temat organizacji w wątku na astromaniaku. Jestem tam pod nickiem daniel. Jeżeli którykolwiek z uczestników chce się wypowiedzieć tutaj, to sugerowałbym oddzielny wątek. Po co jednak powielać dyskusję, która końca nie będzie miała? Nie sądzę aby Aurora zrobił celowe oszustwo- aby było to zaplanowane w perfekcyjny sposób. Ja wyraziłem na astromaniaku swój żal o brak odpowiedzialności za efekty organizacji za które zapłaciliśmy 500 zł/os. Nie oskarżam o zaplanowane oszustwo.
 3. To co mi się nie podoba to chaos! Przede wszystkim,to co jest w prawej części ekranu oznaczone jako astrospołeczność dałbym jako główną rzecz na stronie. Bo byłby porządek. Druga rzecz- szukam pewnego użytkownika i nie znalazłem. Nie wiem gdzie się znajduje miejsce wyszukiwania użytkowników. Te wszelki kółeczka typu "nowość moim zdaniem jest to zbędne". Serduszka typu polub odpowiedź- nie róbmy z tego forum facebooka. I powiadomienia w dolnym pasku "....odpowiedział. Wyświetl odp". Mnie takie coś irytuje. Nie czuję klimatu astro tylko fejzbuczka a nie tak to powinno wyglądać. Za dużo wszystkiego. Lubię gdy jest prosto, schludnie i przejrzyście.
 4. Strasznie nieprzejrzyste jest to forum. Jak było tak nadal jest! Mnie się nie podoba. Jedyne co mogę pochwalić to polska nazwa astrofotografii dnia.
 5. Witam serdecznie, Poszukuję niedrogiej nasadki kątowej 2". Proszę o oferty na pw. Pozdrawiam
 6. Witam, wczoraj potwierdziłem chęć zakupu,jutro bym go odebrał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.