Jump to content

Lukasz77

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  436
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Lukasz77 last won the day on March 18

Lukasz77 had the most liked content!

Community Reputation

3311 Excellent

1 Follower

About Lukasz77

 • Rank
  Altair
 • Birthday 10/26/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Wołomin
 • Zainteresowania
  Lotnictwo, Fotografia , Astrofotografia

Recent Profile Visitors

2989 profile views
 1. Fajnie wyszło! Mam taki sam materiał z Sigmy 105mm i Canona 6Da, galaktyki to pchełki ledwo widoczne ale jestem ciekawy jak mi wyjdzie IFN!
 2. Tak czy inaczej, fota super!
 3. Wessel, to zdjęcie zrobione z miejscowości Ślepowrony, około 13 km od Nura. Łuna po prawej to raczej okoliczne miejscowości Sokołowa Podlaskiego i sam Sokołów... tak uważam, do Wyszkowa to daleka droga....
 4. No oczywiście że jest to składanka, niebo zostało wykonane z prowadzeniem a ziemia nie! Na niebo składa się większa ilość klatek niż jedna.
 5. Zależy do jakiego Canona go podepniesz, Samyang 16mm f2.0 jest dedykowany do aparatów APS-C, przy podłączeniu go do pełnoklatkowej matrycy na pewno powstanie winieta. Tak robiłem ze statywu, używam pełnoklatkowego Canona 6D modyfikowanego przy 24mm i czasie 20s jest już lekki ruch gwiazd ale przy panoramie jest on niezauważalny. Pozdrawiam.
 6. Cześć, Magia Podlasia, rezerwat Topiło. Tuż przy granicy z Białorusią. Panorama 8x 20s ISO3200 f2.0 Canon 6Da plus Samyang 24mm f1.4
 7. Bywałem tam za małolata minimum 20 lat temu, a teraz powróciłem z aparatem.
 8. Cześć, w ten kwarantanny czas! Zimowa Droga Mleczna, nad rzeką Bug! Gwiazdozbiór Oriona w pełnej okazałości!. Panoram 8 x 20s ISO3200 f2.0 Canon 6Da plus Samyang 24mm f1.4
 9. Cześć, Sprzedam modyfikowanego Canona 5D mk II. Aparat jest w idealnym stanie, został zmodyfikowany przez Michała Kałużnego. Sprzedaję cały zestaw, Aparat, bateria, ładowarka, oryginalne pudełko. Przebieg aparatu to 66tys. Zdjęcia przedstawiają aparat, a kolejne materiał który nim wykonałem. Cena: 1700zł
 10. Po prostu nie połączył mi. teraz już nie pamiętam jakie to były problemy, dosyć dawno to było. Teraz tylko używam PTGui.
 11. Ja zawsze miałem problemy z panoramami w PS, mowa o dużej ilości zdjęć! PTGui jest rewelacyjny! Duża ilość Astrofotografów krajobrazowych go używa więc coś w nim jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.