Jump to content

midimariusz

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  512
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

260 Good

1 Follower

About midimariusz

 • Rank
  midimariusz
 • Birthday 01/19/1977

Kontakt

 • Strona WWW
  https://midimariusz.home.blog/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Czerwona Woda (k. Zgorzelca)
 • Zainteresowania
  astronomia, muzyka organowa
 • Sprzęt astronomiczny
  Synta 12", ES 4,7 ; 6,7 ; 8,8 ; 14 ; 30 ; bino SW, filtry Lumicon 2" UHC, OIII, DS, H-Beta
  https://midimariusz.home.blog/
  Ponadto Lumix FZ 18, kolimator laserowy,
  [light1=https://midimariusz.home.blog/]https://midimariuszhome.files.wordpress.com/2016/12/logo.jpg[/light1]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam nowy zestaw DSC dla teleskopów Dobsona. Mocowanie enkoderów jest dla wersji GSO Classic, ale można z powodzeniem wykorzystać to dla nietypowych i dedykowanych teleskopów dobsona tak popularnych w Polsce jak Taurusy, Pablitusy, czy Columbusy. Zawiera wszystko, co niezbędne do automatyzacji teleskopów GSO Dobson. Instalacja (dla GSO) zajmuje około 60 minut. Po prostu trzeba przykręcić 8 śrub i zainstalować dwa enkodery. Enkodery podłączamy kablem do modułu. Potrzebuje on dodatkowego napięcia zasilania 12V. Teraz teleskop jest już gotowy do szybkiego wyszukiwania obiekt
 2. Chodzi o to żeby czytający miał pojęcie który filtr jest lepszy, a który gorszy? Cyfry i wykresy niewiele mówią o tym jak przez nie widać.
 3. Szkoda, że nie ma żadnych wniosków. Dobrze byłoby każdy z filtrów włożyć w wyciąg i napisać że dwa zdania komentarza.
 4. Fajnie się czyta i ładnie to wszystko ująłeś. Mało jest osób, które chcą podzielić się jakąś recenzją. Tym bardziej brawa dla Ciebie za wkład. Jeszcze wrzuć że dwa zdjęcia teleskopu i będzie git.
 5. Moje gratulacje! Kawał dobrej roboty. Bardzo ładnie masz dopracowany ten zestaw. Efekty jak dla też są fajne. Na pewno poprawiłbyś obraz mgławic stosując węższy filtr H-alfa do około 10 um.
 6. Mógłbyś wrzucić zdjęcie teleskopu z zamocowanym okularem?
 7. Od dostawcy Internetu dostałem taką odpowiedź. Nigdy nikomu nie wysłałem żadnego spamu. Dzień dobry!W przypadku gdy adres IP trafił na czarną listę (spam listę), należy:- skontaktować się z administratorem listy podejrzanych o wysyłkę spamu- zapytać o powód dodania i poprosić o usunięcie z listy- wyeliminować powód, dla którego adres IP / e-mail / domena została umieszczona na liście.Należy pamiętać, że jeśli błąd będzie powielany, administrator ponownie nie usunie adresu z czarnej listy.Najczęstsze powody dodania na czarną listę to:- wysyłka spamu- brak porządku w bazach odbi
 8. Jakiś sukces jest, bo nie mam już bana. Ale sprawdziłem swoje IP 78.8.53.3 I okazało się, że jestem na kilku listach, sam nie wiem za co.
 9. Pisze, że jestem na liście zbanowanych i otwiera się link na jakąś zagraniczną stronę, na której jest mój IP.
 10. Nie mogę pisać. Mail poszedł. Ten mail , z którego przychodzą informacje o forum jest Ok?
 11. Dzisiaj za nic ni z gruszki ni z pietruszki dostałem bana na AM. Zero wyjaśnienia za co. Nie złamałem regulaminu. Czy ktoś wie co tam się wyrabia?
 12. Możesz bezproblemowo sterować za pomocą modułu Synfi na BT i jest to mega wygodne. Używasz do tego apki Sky Safari. Bardzo ułatwia to życie.
 13. U mnie straszna lipa wyszła z kometą. Samsung A50
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.