Jump to content

midimariusz

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  510
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

259 Good

1 Follower

About midimariusz

 • Rank
  midimariusz
 • Birthday 01/19/1977

Kontakt

 • Strona WWW
  https://midimariusz.home.blog/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Czerwona Woda (k. Zgorzelca)
 • Zainteresowania
  astronomia, muzyka organowa
 • Sprzęt astronomiczny
  Synta 12", ES 4,7 ; 6,7 ; 8,8 ; 14 ; 30 ; bino SW, filtry Lumicon 2" UHC, OIII, DS, H-Beta
  https://midimariusz.home.blog/
  Ponadto Lumix FZ 18, kolimator laserowy,
  [light1=https://midimariusz.home.blog/]https://midimariuszhome.files.wordpress.com/2016/12/logo.jpg[/light1]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chodzi o to żeby czytający miał pojęcie który filtr jest lepszy, a który gorszy? Cyfry i wykresy niewiele mówią o tym jak przez nie widać.
 2. Szkoda, że nie ma żadnych wniosków. Dobrze byłoby każdy z filtrów włożyć w wyciąg i napisać że dwa zdania komentarza.
 3. Fajnie się czyta i ładnie to wszystko ująłeś. Mało jest osób, które chcą podzielić się jakąś recenzją. Tym bardziej brawa dla Ciebie za wkład. Jeszcze wrzuć że dwa zdjęcia teleskopu i będzie git.
 4. Moje gratulacje! Kawał dobrej roboty. Bardzo ładnie masz dopracowany ten zestaw. Efekty jak dla też są fajne. Na pewno poprawiłbyś obraz mgławic stosując węższy filtr H-alfa do około 10 um.
 5. Mógłbyś wrzucić zdjęcie teleskopu z zamocowanym okularem?
 6. Od dostawcy Internetu dostałem taką odpowiedź. Nigdy nikomu nie wysłałem żadnego spamu. Dzień dobry!W przypadku gdy adres IP trafił na czarną listę (spam listę), należy:- skontaktować się z administratorem listy podejrzanych o wysyłkę spamu- zapytać o powód dodania i poprosić o usunięcie z listy- wyeliminować powód, dla którego adres IP / e-mail / domena została umieszczona na liście.Należy pamiętać, że jeśli błąd będzie powielany, administrator ponownie nie usunie adresu z czarnej listy.Najczęstsze powody dodania na czarną listę to:- wysyłka spamu- brak porządku w bazach odbi
 7. Jakiś sukces jest, bo nie mam już bana. Ale sprawdziłem swoje IP 78.8.53.3 I okazało się, że jestem na kilku listach, sam nie wiem za co.
 8. Pisze, że jestem na liście zbanowanych i otwiera się link na jakąś zagraniczną stronę, na której jest mój IP.
 9. Nie mogę pisać. Mail poszedł. Ten mail , z którego przychodzą informacje o forum jest Ok?
 10. Dzisiaj za nic ni z gruszki ni z pietruszki dostałem bana na AM. Zero wyjaśnienia za co. Nie złamałem regulaminu. Czy ktoś wie co tam się wyrabia?
 11. Możesz bezproblemowo sterować za pomocą modułu Synfi na BT i jest to mega wygodne. Używasz do tego apki Sky Safari. Bardzo ułatwia to życie.
 12. U mnie straszna lipa wyszła z kometą. Samsung A50
 13. Sprzedam nowy zestaw DSC dla teleskopów Dobsona. Mocowanie enkoderów jest dla wersji GSO Classic, ale można z powodzeniem wykorzystać to dla nietypowych i dedykowanych teleskopów dobsona tak popularnych w Polsce jak Taurusy, Pablitusy, czy Columbusy. Zawiera wszystko, co niezbędne do automatyzacji teleskopów GSO Dobson. Instalacja (dla GSO) zajmuje około 60 minut. Po prostu trzeba przykręcić 8 śrub i zainstalować dwa enkodery. Enkodery podłączamy kablem do modułu. Potrzebuje on dodatkowego napięcia zasilania 12V. Teraz teleskop jest już gotowy do szybkiego wyszukiwania obiekt
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.