Jump to content

Krzysztof Panasiuk

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Krzysztof Panasiuk

 • Rank

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć.Też jestem już od kilku lat szczęśliwym posiadaczem powyższego modelu lunety i do obserwacji Słońca używam szklanego filtra Orion 4,57''/model 07798/ i pasuje on idealnie do lunety przy wysuniętym odrośniku i zsuniętej do tyłu gumowanej osłony odrośnika.Uważam przy okazji ,że obserwacje Słoneczka filtrem szklanym to przepaść w porównaniu z wszelkimi foliami a to z uwagi na trwałość tego typu konstrukcji/mój ma ponad 5 lat bez śladów zużycia/a poza tym Słońce ma przepiękny naturalny żółto-pomarańczowy kolor.Możesz też poeksperymentować z okularami o różnych ogniskowych do tej lunety bo cz
 2. Witam.Przydałoby się jakieś zdjęcie i trochę więcej informacji nt odrośnika bo nie wiadomo nic kto jest producentem ani jaki to model.Pozdrawiam.Krzysztof.
 3. Gdy Zbyszek wystawił do sprzedaży refraktor Bresser 102XS też była informacja o jego stanie ,,praktycznie sklepowym'' czy też że jest ,,jak nowy,,. Zdecydowałem się na zakup opierając się na jego słowach a teleskop zobaczyłem na żywo dopiero w chwili finalizacji transakcji i nie żałuję ani złotówki bo telp rzeczywiście jest praktycznie jak nowy.Widziałem również tak jak pisałem powyżej ową lornetkę i ona też jest praktycznie jak nowa o ile oczywiście można tak powiedzieć o sprzęcie który jak powiedział Zbyszek ma 2 lata.Stan szkła,powłok,mechanika regulacji oraz ogólny wygląd nie budzi najmni
 4. Miałem tę lornetkę ''w rękach'' przy okazji ubiegłotygodniowego zakupu od Zbyszka refraktora Bresser 102XS i powiem tak że naszła mnie nieodpartą chęć jej posiadania.Stan praktycznie sklepowy,idealna kolimacja,tylko brać!!! .Pozdrowionka Zbyszku.Krzysztof.
 5. Witam.Wysłałem wczoraj P.W.na sąsiednim forum.Pozdrawiam.Krzysztof.
 6. Nasadka u nowego właściciela.''Sztuka nówka''. Wszystko O.K.Dziękuję i pozdrawiam.Krzysztof.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.