Jump to content

Nick01

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Nick01

 • Rank
  Alderamin
 1. W artykule o wieży widokowej w Kukince jest napisane że można z niej zobaczyć nawet Bornholm.Lecz dopiero po podniesieniu o 300 m jest widoczny. Czy jest jakaś szansa zobaczyć tę wyspę ?
 2. Mam pytanie : Czy może być tak,że z miejsca gdzie odległe góry wystają bardziej (np. Tatry ze Świętego Krzyża), góry są widoczne, a z miejsca gdzie wystają mniej (np. Tatry z Miedzianki) są niewidoczne?
 3. Mam pytanie : W jednym z artykułów jest napisane,że można zobaczyć góry w Meksyku oddalone od siebie o 550 km i wulkaniczną górę w Indiach oddaloną o 550 km. Czy to prawda ?
 4. Wczoraj patrzyłem i na Wikipedii było napisane że można zobaczyć Alpy,dzisiaj rano że nie widać a później całkowicie usunięto informację o Alpach
 5. Ja próbuję zobaczyć Tatry z Gór Świętokrzyskich, ale jest to dla mnie ciężkie jak właśnie Alpy ze Śnieżnika, ale musi się kiedyś udać skoro udało się zaobserwować Alpy z Pradziada
 6. Właśnie ciekawe czemu jest to takie ciężkie zadanie,bo np. Dumbiera z Pradziada czy Pietrosula z Tarnicy też widać tylko po podniesieniu,a jednak było parę razy widać
 7. A propos dalekich obserwacji : W artykule o Pradziadzie na Wikipedii napisali że niemożliwe jest zobaczyć Alpy
 8. Czy jako najdalszą możliwą obserwację z Polski można zaliczyć Schneeberga ze Śnieżnika ?
 9. Witam. Jestem nowy więc chciałbym się dowiedzieć od innych osób, czy na tym zdjęciu jest widoczny szczyt w Tatrach czy chmura ? Tak pośrodku zdjęcia przy powiększeniu powinien być widoczny taki trójkącik. Skontrastowane zdjęcie się nie mieści, więc proszę samemu skontrastować aby lepiej zobaczyć. Na zdjęciu w aparacie jest widoczna taka piramidka,a w komputerze prawie nie widać. Dla podpowiedzi miejscem wykonywania zdjęcia jest wschodni kraniec Kielc przy Domaszowicach, a czas 26 lipca przy zachodzie Słońca. Proszę o odp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.