Jump to content

Sebastian Krakowski

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Sebastian Krakowski

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Zduńska Wola

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1250zł z wysyłką za komplet i 650zł z wysyłką za sztukę.
 2. Sprzedam dwumiesięczne okulary które spełniły moje oczekiwania co do jakości ale wygrały inne Moim zdaniem w tych meadach jest znacznie mniejsza AC niż w ES 14mm i dużo wygodniejszy ER a przede wszystkim mają wykręcane muszle oczne a nie wywijane co naprawdę ułatwia dopasowanie odległości oka od szkła. Okulary testowałem w nasadce bino Zeissa i SW 120ED na łysym 6 dni po nowiu.Okulary są jak nowe; nie mają żadnej ryski na tulejkach ani na szkłach.Cena jaka mnie interesuje za komplet to 1300zł z wysyłką. Jest opcja rozbicia zestawu.
 3. Jeżeli wręgowanie wykonywał Janusz to są aluminiowe i wkładane na ścisk. Schładzane pierścienie a rura rozgrzewana i wkładane w odpowiedniej odległości.
 4. Chętny na statyw po rozbiciu zestawu jednak zrezygnował więc statyw drewniany szybciej od stali niwelujący drgania jest dostępny w cenie 450zł z wysyłką.Wiem, że to więcej niż za nowy stalowy ale kto nie spróbował obserwacji czy astrofoto na drewnie to będzie zaskoczony ceną.
 5. Eq5 w stanie wzorowym; zero luzów i brak otarć na obudowie, pęcie od przeciwwag czy nawet w siodle dovetail; jedynie kilka drobnych obić(wielkości łebka od szpilki) znajdzie się na przeciwwagach. Ogólnie sprzęt użyty nie więcej niż 10x. Dawno już temu kupiłem samą głowicę później załatwiłem sobie siodło a następnie udało mi się zdobyć największego goliata; do nóg musiałem dorobić półeczkę która jest od LT1 a sama gwiazda jest zrobiona z płaskowników aluminiowych 30x3mm wzmocnione dodatkowo na środku kawałkiem drewna i dwiema śrubkami co daje bardzo dużą sztywność; cała półeczka ma bardzo dużą nośność i chcąc to pokazać położyłem na niej przeciwwagi(nawet nie drgnęła). Montaż idealnie się nadaje do początków astrofoto ze względu na ogólną nośność oraz sztywność; dodatkowo statyw z drewna duuużo lepiej niweluje drgania.Cena jaka mnie interesuje za całość to 1350zł plus wysyłka 45zł
 6. Dobra... widzę że nikt nie chce takiego fajnego egzemplarza więc robię promocję do 20:00 dziś. Jak nikt się nie zgłosi to już na 100% wycofuję sprzęt. 400zł plus wysyłka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.