Skocz do zawartości

Plebiscyt na najciekawszy projekt DIY/ATM 2017

Zobacz najbardziej kreatywne i inspirujące projekty i niezapomnij oddać swój głos.

Korzystając z okazji chciałem złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego Nowego 2018 Roku!

Adam_Jesion Adam_Jesion

HAVAJ

Społeczność Astropolis
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

37 Neutral

O HAVAJ

 • Tytuł
  Alderamin
 1. Muzyka

  Śpi snem śmierci, ale czy śni?
 2. -270 2.72 K

  Ale będę pierwszym który zastosuje to w ścianach, chyba że ktoś już na to wpadł, przyszło mi do głowy że Ziemia to termos bo tam wysoko nad nami mamy próżnię, no ale nie bo średnia roczna +14°C
 3. -270 2.72 K

  Już wiem jak ocieplić chatę! Próżnię se wstawię w ściany
 4. OBEJRZYJ zanim wyskoczysz z "płaską Ziemią"

  Te 500 metrów to conspiracy, tak naprawdę Mike będzie się katapultował a rakieta lecąc dalej sama pionowo do góry ma przydzwonić w firmament.
 5. OBEJRZYJ zanim wyskoczysz z "płaską Ziemią"

  Zgadza się. Część z nich nie dając sobie rady z tym że istnieją dwa bieguny niebieskie zdążyła się już przesiąść na wklęsłą Ziemie tzn: Concave Earth , podobno po tym już nie ma nic i zamiata wszystko
 6. OBEJRZYJ zanim wyskoczysz z "płaską Ziemią"

  140 km prościutkiej drogi Balladonia - Cauiguna w Australii. Szanowni Płaskoziemianie. Trasa dobra żeby ją przejść z laserami, dalmierzami, kątomierzami, poziomicami, kamerami i udowodnić waszą teorię. 111 km powinno wystarczyć.
 7. Muzyka

  Wydobyłem coś takiego, to zupełny Underground.
 8. Na Wyspach rok temu myślałem, że znalazłem skamielinę lub rzeźbę Małży, 2m długości, 1m wysokości. Przytachałem to do siebie i napisałem do Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Niestety nie wiedzą po dzień dzisiejszy co z tym zrobić
 9. Kolonie Kosmiczne.

  Albo coś takiego
 10. Niektóre z wizji Cylindrycznych Koloni Kosmicznych .Temat wydaje się ciekawy, ale czy to wogóle wykonalne?
 11. Przyroda w fotografii

  Góry Kambryjskie.
 12. Fotografia z niebem w tle

  GMT + 0, 7:07, dzisiaj, Księży i Wenus, z Iphona.
 13. OBEJRZYJ zanim wyskoczysz z "płaską Ziemią"

  Choćby płaskoziemcy stawali na głowie to i tak przy ich modelu nie wykonalne jest wytłumaczenie: - istnienia dwóch biegunów niebieskich ( stojąc na równiku widać północny i południodniowy biegun niebieski na lini horyzontu i patrząc w kierunku południowym gwiazdy krążą wokół bieguna zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara, natomiast patrząc w kierunku północnym, gwiazdy krążą wokół bieguna w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. - zmiany kąta wschodzenia gwiazd nad horyzontem w miarę przemieszczania się w stronę biegunów. Kąt ten maleje od 90 stopni na równiku o 1 stopień na każde 111.3 km w kierunku biegunów, z tym że kąt ten maleje w kierunku południowym przemieszczając się od równika na północ, natomiast przemieszczając od równika na południe kąt ten maleje w kierunku północnym. Ma to ścisły związek z krzywizną Ziemi i jej rozmiarami. Gdyby Ziemia była płaska kąt wschodzenia gwiazd byłby wszędzie taki sam.
 14. Kosmici - czy istnieją i jacy mogą być?

  Krzemowców tutaj kiedyś pełno było ale ich zmyło. Płodzili dzieci z ludzkimi kobietami, wpieprzali i wywozili krzem z naszego układu.
 15. OBEJRZYJ zanim wyskoczysz z "płaską Ziemią"

  "Nie ma łowienia ryb na płaskiej Ziemi". Zdjęcie wykonałem nad morzem Irlandzkim, Północna Walia. Kamera ustawiona na wysokości 2 m.n.p.m. Najbliższe wiatraki znajdują się na dystansie 34 km od punktu obserwacji.
×