Jump to content

radio-teleskop.pl

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

radio-teleskop.pl last won the day on February 29

radio-teleskop.pl had the most liked content!

Community Reputation

1002 Excellent

About radio-teleskop.pl

 • Rank
  Altair

Kontakt

 • Strona WWW
  www.radio-teleskop.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Toruń

Recent Profile Visitors

3552 profile views
 1. Kochani! Zapraszam pod lipcowe niebo :)

   

   

 2. Wcale się nie zdziwię kiedy Musk wystąpi w roli Palpatine'a
 3. Łukaszu! Jesteś mistrzem Wszechświata w te klocki - chapeau bas!
 4. Kochani! Najnowsze RADIO PLANET I KOMET gramy 08 czerwca po 21:05: Bydgoszcz-Toruń 100,1 FM, Włocławek 100,3 FM, Brodnica 106,9 FM, DAB+ kanał 11A oraz http://www.radiopik.pl. Do usłyszenia! :)

   

 5. A potem sznury się rozłażą i... najpierw oplecie, a potem udusi nam niebo ten Musk - chyba, że spełni obietnicę "wygaszenia" swojej floty...
 6. Kochani! W Toruniu sezon 2020 też rozpoczęty Pierwsze zdjęcie pochodzi z minionej nocy (06/07.06.2020), zaś dwa pozostałe to pamiątki z 2019 roku. Owocnych łowów!
 7. A co jeszcze można focić na Wybrzeżu po północnej stronie nieba w czasie białych nocy? Nie martw się! NLC jak przyszły, tak i znikną - w przeciwieństwie do Starlinków...
 8. Kochani! Jak zwykle, zapraszam pod niebo gwiaździste. Powodzenia na łowach! :)

   

 9. Kochani! Zapraszam na astrofotograficzny spacer po Toruniu i życzę miłego oglądania
 10. Kochani! Czas zapolować na kometę SWAN (C/2020 F8)! Owocnych łowów! :)

   

   

 11. Kochani! Kometa SWAN jeszcze nie jest widoczna na polskim niebie, a już budzi ogromne emocje wśród miłośników astronomii. O szczegółach jej przelotu nad nami opowiem w drugim odcinku majowego kalendarza astronomicznego, a w oczekiwaniu na niecodziennego gościa nacieszmy jeszcze oczy widokiem Wenus na wieczornym nieboskłonie. I śpieszmy się cieszyć, bo za miesiąc próżno jej będzie szukać po zachodzie Słońca... Jak to się dzieje - o tym opowiada filmowe niebo w maju 2020. Zapraszam!
 12. W oczekiwaniu na kometę SWAN nacieszmy jeszcze oczy widokiem Wenus na wieczornym nieboskłonie... Zapraszam! :)

   

 13. Otóż i właśnie - takie "hybrydy nazewnicze" też mnie śmieszą Ale i tak najważniejsze jest, żeby trzymały się pionu i mocowań
 14. OK, ale pod warunkiem, że pokażesz "akt erekcyjny" Nie gniewaj się - podobnie jak @dobrychemik jestem uwrażliwiony na coraz to bardziej kulejącą polszczyznę (oraz jej zachwaszczanie obcymi naleciałościami). Ale przyjmuję Twój argument - choć ostatnio mam dużo do czynienia z budowlańcami i wśród miotanych przez nich killku(-nastu) podstawowych słów "erekcja" jeszcze nie padła Miłego dnia!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.