Jump to content

Mati_S

Społeczność Astropolis
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mati_S's Achievements

0

Reputation

 1. Pytanie od laika. Czy ta różnica w ostrości między środkiem a dolnym lewym rogiem wynika z bogactwa zdjęcia czy też jednak "coś jest nie tak"? Albo to tylko moje odczucie bo oglądam na telefonie?
 2. Mam takie "głupie" pytanie w kwestii targania foli ND5 przez wiatr. A gdyby od czoła folię zabezpieczyć cienką szybką szklaną? Przy dużych wiadomo, że ciężar będzie duży - raz duża powierzchnia a dwa dostateczną grubość. Ale przy tych mniejszych? Nikt chyba ESem 30 czy N31 nie obserwuję słoneczka więc wagowo powinno być ok.
 3. Tak. Dlatego pisałem od jakiego poziomu mierzona wysokość. Od podstawy.
 4. Tak się domyślam. Ale jak to mówią: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
 5. Nie. Mam na myśli najwyższą Górę liczoną od podstawy do szczytu. Najwyżej od podstawy sięga pewien wulkan na Hawajach. 10203 m licząc od podstawy na dnie oceanu spokojnego po czubek ponad chmurami.
 6. Mały off top. Odnośnie najwyższej góry na Ziemi to Everest jest nie do końca najwyższy. W pewnej kategorii przegrywa. Żeby nie było za łatwo podpowiem aby poszukać najwyższej góry/szczytu liczonej od podstawy. Zacznij od archipelagu hawajskiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.