Jump to content

leonek80

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutral

About leonek80

 • Rank
  Regulus
 • Birthday 03/03/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Rzepin
 • Zainteresowania
  Astronomia, astrofotografia, fizyka, podróże.
 • Sprzęt astronomiczny
  Sky-watcher maksutov 180mm. Zwo asi 224 mc, ADC.

Recent Profile Visitors

920 profile views
 1. Witam. Czy posiada ktoś może adapter do maksutova 180mm aby połączyć go z wyciągiem crayforda?
 2. Proszę o zamknięcie tematu. Z powodów osobistych rezygnuję ze sprzedaży.
 3. Dorzucam soczewkę barlowa celestron 2x ultima sv series.
 4. Jak napisałem wyżej rozbiję zestaw dopiero kiedy się nie sprzeda.
 5. Witam serdecznie. Sprzedam swój sprzęt, ktorego z braku czasu i mieszkania w bloku sprzedaję. Sprzęt całkowicie wyposażony i przygotowany do astrofotografii w bardzo dobrym stanie. To Maksutov 180mm o ogniskowej 2700 mm na montażu HEQ 5 pro. Do tego kamerka zwo asi 224 mc, korektor dyspersji atmosferycznej, nowy wyciąg okularowy wraz z zamontowanym autofocuserem sky-watcher, stacja zasilająca, nowy dodatkowy akumulator z ładowarką, filtr Baader nd3.8 (tylko do astrofotografii!!!) w oprawie, filtr IR-cut uv, filtr Baader Solar Continuum 1,25, komplet kabli, zasilacz do montażu, kabel komputerowy do sterowania montażem, opaski grzewcze na teleskop sterowana pilotem oraz na szukacz z regulatorem. Cena 8500zl.
 6. Witam. Chcialbym Was zapytać o ktorej godzinie najlepiej fotografować słońce w świetle białym? Sprzęt to mak 180 na HEQ-5 pro, folia nd3.8, filtr Baader Solar Continuum.
 7. Już znalazłem problem. Zmierzyłem voltomierzem napięcie wewnątrz wtyku dc gdzie powinien być +. Okazało się że kabel był uszkodzony. Można zamknąć temat. Dzięki wszystkim.
 8. Też o tym myślałem. Sprawdzę jakiś inny kabel jak coś znajdę
 9. Nie. Stacje wtykiem dc z drugim końcem pod zapalniczke , Aku kabel dc z krokodylkami
 10. Tak. Dedykowana. Lądowałem go przez dobę i nic. Niestety nie pisze ile ma amperow. Musiałbym zmierzyć. Heq5 potrzebuje minimum 2 A
 11. Witam. Wie ktoś może dlaczego mój heq5 nie reaguje po podłączeniu go do akumulatora żelowego 12v 18 ah? Co robię źle? Aku jest nowe. Natomiast pod stacje zasilająca sky-watcher włącza się montaż bez problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.