Jump to content

Michał Skiba

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Michał Skiba last won the day on October 31 2018

Michał Skiba had the most liked content!

Community Reputation

73 Neutral

About Michał Skiba

 • Rank
  Alderamin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam jakiś problem z dodaniem zdjęć wiec wrzucam raz jeszcze, Stara obserwacja 200+ z Hintererbrunnenkogel (Austria) --->Finsteraarhorn (Szwajcaria)
 2. A tak prezentowały się z Siniewskiej Góry + Babia Góra 168,3 km. Wiem wiem Błyszcz to Bystra i N mi sie wdarło do Mogielicy, może dlatego ze pod Rzeszowem jest Mogielnica. Kangurek w Gorcach też do poprawki:)
 3. Jeszcze jedna fotka w sumie najwcześniejsza jakieś 15 min przed wschodem
 4. No i mamy kochani Apuseny z Kralovej Holi. Na razie tyle bo 2 dni bez snu.
 5. Noo bardzo jestem ciekawy rozkładu temperatury. Inwersja zrobiła swoje. Ciekawi mnie jedno. Jakby wyglądało to przy jeszcze większym przyciśnięciu. Wilgotność swoje...ale jeszcze bardziej wyższe ciśnienie może pozwoliłoby na bardziej korzystny obraz. Ale co tu dużo mówić. Jeszcze raz, serdecznie gratulujemy. Całe podkarpackie grono DO składa wielkie wyrazy uznania. Będą o Tobie Krzyśku pisać w przewodnikach nie tylko tych Sudeckich ale i ogólnopolskich!!!
 6. Zbieram moje tryby z podłogi. Sam sobie ich nie wstawię więc muszę szukać kolegi go fachu. Krzysztof jesteś wielki i dzięki że jesteś z nami. Prosimy o zdjęcia na team albo do mnie. Publikacja bedzie ekspresowa podobnie jak ze Sthuleck iem z Ostredoka. Brawo Brawo brawo!!!!
 7. A co kochani powiecie na poranne Tatry z Salomina??? Refrakcja swoje zrobiła. Zmordowane bo zmordowane ale jest Kończysta
 8. Tatry z Salomina w nowej odsłonie. 31.10.2018 600 mm
 9. To jest Gerlach i Lodowy. Gratuluję. Pytanko tylko czy robił pan z tej samej miejscówki co ja.? Pozdrawiam.
 10. a tak to wyglądało:) http://rzeszow-tatry.blogspot.com/2016/01/sylwestrowe-obserwacje.html
 11. Wszystko kochani jest możliwe, przypominam mega warun z 31.12.AD 2015 kiedy Radek wymiótł Vladeasę wtedy z Magdalenki spod masztu Granaty ze Świnicą było widać a spod Kościoła czubek Wielkiej Koszystej co nigdy w sumie się nie zdarza tak więc szansa jest i temat może zostać otwarty tylko że jest jedno ale. Wtedy przy tych warunkach to z Magdalenki nie było nawet Widać Łańcuta tak więc na północ była kicha - niska i wersja jak to dobrze ktoś zauważył z nizina może być trudno. Dlatego zapewne nie mamy z tego okresu zdjęć z Kolbuszowej tudzież z Mielca i Przyłęka.
 12. 19.20 tuz po zachodzie. koczowałem od 18,00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.