Jump to content

Michał Skiba

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Michał Skiba

 1. Zapraszam również do relacji https://www.patrzacwdal.pl/jedz--na-kasprowy-mowili-zobaczysz-tatry-mowili
 2. Dzisiejsze Jesioniki z Kasprowego Wierchu. Więcej fot będzie na blogu. Do Pradziada 219 km
 3. :) znam ten szczyt. Jak na alpejskie możliwości potencjału nie ma. Zaledwie zachodnie ramię Finsteraarchornu widać 213 km dalej i tyle. Z Wildspitze widok bardziej bogaty aczkolwiek to 300 m wyżej. Ów mały potencjał rekompensuje widok majestatycznej Marmolady i dziesięciokilometrowy talabfahrt z jego południowego zbocza aż do Mittelberg. Miód malina.
 4. Dodam że ostatnie Tatryz Góry Siewierskiej oglądaliśmy 7 lat temu. Zacna miejscówka
 5. Szerzej o obserwacjach z Tarnicy https://dalekieobserwacje.eu/zlot-dalekoobserwacyjny-na-tarnicy-200-publikacja-rozwojowa/
 6. W wolnej chwili zapraszam do poczytania o obserwacjach z Św. Krzyża https://www.patrzacwdal.pl/niczym-kozacyna-jaremo%21
 7. Oki. Dawno mnie nie było ale z racji tego że kapitalny FB zablokował mi konto nie ważne dlaczego przedstawię Wam przedsmak tego co na DO wkrótce zagości. Otóż ... 2.grudnia o świcie na sczycie Tarnicy zameldował się kwiat podkarpackich dalekich obserwatorów. Spokojnie Vladeasy nie było dzięki stratusowi inwersyjnemu nad Panonią ale pokazały się cuda wianki....@Krzysiek zapewne wypowiesz sie na ten temat bo cud widoczności grupy Popa Ivana Marmaroskiego w postaci Varful Serban z Tarnicy (choć pod postacią mirażu) do rzadkości zapewne należy......Ignis i Gutai jak na dłoni. Ponadto Bratkova, Kr
 8. A myśmy z zacną ekipą takie cudeńka mieli w Biesach tu np Rozsypaniec. Do Wielkiej Koszystej 199 km
 9. Szersze ujęcie tematu https://dalekieobserwacje.eu/wlochy-ze-szczytu-sveti-jure-1762m-chorwacja-300/
 10. Drodzy parafianie dawno mnie nie było....Ale mamy w sumie rzecz łatwą pt Strzał przez Adriatyk i to nie byle gdzie. Abruzzia pozdrawia Dalmację - Sv. Jure --Mt. Velino 328 km:)
 11. Mam jakiś problem z dodaniem zdjęć wiec wrzucam raz jeszcze, Stara obserwacja 200+ z Hintererbrunnenkogel (Austria) --->Finsteraarhorn (Szwajcaria)
 12. A tak prezentowały się z Siniewskiej Góry + Babia Góra 168,3 km. Wiem wiem Błyszcz to Bystra i N mi sie wdarło do Mogielicy, może dlatego ze pod Rzeszowem jest Mogielnica. Kangurek w Gorcach też do poprawki:)
 13. Jeszcze jedna fotka w sumie najwcześniejsza jakieś 15 min przed wschodem
 14. No i mamy kochani Apuseny z Kralovej Holi. Na razie tyle bo 2 dni bez snu.
 15. Noo bardzo jestem ciekawy rozkładu temperatury. Inwersja zrobiła swoje. Ciekawi mnie jedno. Jakby wyglądało to przy jeszcze większym przyciśnięciu. Wilgotność swoje...ale jeszcze bardziej wyższe ciśnienie może pozwoliłoby na bardziej korzystny obraz. Ale co tu dużo mówić. Jeszcze raz, serdecznie gratulujemy. Całe podkarpackie grono DO składa wielkie wyrazy uznania. Będą o Tobie Krzyśku pisać w przewodnikach nie tylko tych Sudeckich ale i ogólnopolskich!!!
 16. Zbieram moje tryby z podłogi. Sam sobie ich nie wstawię więc muszę szukać kolegi go fachu. Krzysztof jesteś wielki i dzięki że jesteś z nami. Prosimy o zdjęcia na team albo do mnie. Publikacja bedzie ekspresowa podobnie jak ze Sthuleck iem z Ostredoka. Brawo Brawo brawo!!!!
 17. A co kochani powiecie na poranne Tatry z Salomina??? Refrakcja swoje zrobiła. Zmordowane bo zmordowane ale jest Kończysta
 18. Tatry z Salomina w nowej odsłonie. 31.10.2018 600 mm
 19. To jest Gerlach i Lodowy. Gratuluję. Pytanko tylko czy robił pan z tej samej miejscówki co ja.? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.