Jump to content

Niebieski

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92 Neutral

About Niebieski

 • Rank
  Alnitak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Kraków
 • Sprzęt astronomiczny
  Opticron 8x32
  Pentax 20x60
  SW MAK 127 2" + bino

Recent Profile Visitors

754 profile views
 1. Budżet trochę większy niż zakładany ale wydaje mi się, że lornetka godna rozważenia: https://edredon.com.pl/pl/p/Opticron-Adventurer-T-WP-6%2C5x32/470 Mam wersję 8x32, dość przyzwoita jak na swoją cenę.
 2. Lornetka trafiła już do nowego właściciela. Można zamknąć. Dziękuję
 3. Ostatnia planowana obniżka ceny - 500zł z przesyłką kurierską po mojej stronie.
 4. Polecam, dobry egzemplarz w świetnym stanie
 5. EdZ z CN obliczył, że Pentax ma ok. 19,1x. Dotyczy to starszej wersji 20x60 PCF WP II. Nie wiem jak wypada nowszy model.
 6. Warto. SW WA 66 - 6 mm. Jakość obrazu będzie na granicy możliwości tego teleskopu.
 7. Znalazłem kartę gwarancyjną, okazało się, że kupiłem ją w 2018 roku, nie tak jak podałem wyżej. To nie zmienia faktu, że stan lornetki jest bardzo dobry. Nie była mocno eksploatowana, generalnie dbam o sprzęt. Proponuję nową cenę 530 zł, przesyłka kurierska po mojej stronie (DPD, FedEx).
 8. Na sprzedaż wystawiam lornetkę Ecotone Kamakura 10x50. Nie będę się rozpisywał o jakości obrazu, w sieci można znaleźć kilka recenzji. Jestem pierwszym właścicielem. Kupiona w styczniu 2019 roku, niestety nie mogę znaleźć paragonu. Stan bardzo dobry. Na zaślepkach obiektywów widoczne ryski. Optyka w porządku, kolimacja w porządku, generalnie udany egzemplarz. Sprzedaję ponieważ jakiś czas temu kupiłem Pentaxa 20x60, który okazał się tym czego szukałem. Kamakury w tym momencie nie używam już praktycznie wcale. W zestawie oryginalne etui, pasek i komplet zaślepek. Cena 560zł + wysyłka. Zdję
 9. Taka tam zabawa z Xiaomi Mi8, po jednym strzale. 16 sek., iso 1600.
 10. Punktowy opad wraz z tęczą nad Krakowem. Zjawisko dość ulotne, zdjęcia niestety na szybko telefonem.
 11. Dwa dni temu oglądałem Księżyc przez lornetkę z moim 3,5-latkiem. Lornetka 20x na statywie, młody patrzył przez nią jak przez teleskop, jednym okiem, chyba się podobało, stwierdził "ale duży"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.