Jump to content

ppbb

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About ppbb

 • Rank
  Alderamin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam mało używaną kolumnę centralną do statywu fotograficznego Triopo W-4. Cena 99 zł. http://www.triopo.pl/pl/akcesoria/39-kolumna-w4 Do lornetki też się nada. Statyw widoczny na zdjęciach nie jest na sprzedaż.
 2. Do sprzedania lornetka Delta Optical StarLight 12x60. Jest to moja pierwsza lornetka, mało używana. Kupiona w lutym 2018 roku w sklepie Delta Optical. Wciąż na dwuletniej gwarancji. Lornetka była w serwisie Delty w celu kolimacji. Od tego czasu nieużywana. Pełny zestaw to lornetka, dekielki, pasek, pokrowiec, dowód zakupu, karta gwarancyjna oraz oryginalne pudełko. Cena 220 zł.
 3. Pokażesz jakąś fotkę z zapiętą lornetką? Ciekawy jestem, jak to wygląda.
 4. Mam nadzieję, że żartujesz... "Utrzymać w rękach" a "utrzymać nieruchomo w rękach, tak aby obserwacja miała sens" to dwie różne sprawy.
 5. U mnie działa z https
 6. Nie musisz czekać. Zedytuj sobie plik hosts i będzie działać astromaniak.
 7. Sprzedam oprawę filtra Baader 1.25" o niskim profilu (link). Praktycznie nieużywana. Chciałem jej użyć do zamontowania szkła korekcyjnego do lornetki, ale nie wyszło. Kupiona za 75 zł. Sprzedam za 60 zł.
 8. Hmmm, a jakby tak wziąć po prostu kątownik i nawiercić w nim gwint 3/8"? Ma to rację bytu?
 9. No i jestem zablokowany na wysokość, bo kolumna musi być poziomo i nie może być skośnie. Czyli równie dobrze mógłbym się nie bawić i normalnie na statyw włożyć.
 10. No cena z kosmosu. Całym sensem tej zabawy było to, że miało to być tańsze niż zakup żurawia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.