Jump to content

ppbb

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About ppbb

 • Rank
  Alderamin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Układ gwiazd bardzo łatwy do odnalezienia. W lornetce 20x70 minimalnie wychodzi poza pole widzenia, co utrudnia zauważenie tego kształtu. Można trochę poruszać i wtedy widać. W 10x50 jest już lepiej. Widać cały układ i wyraźnie widać jego kształt. Jednak muszę Cię zmartwić. Ja tam żadnej piątki nie widzę. Jak dla mnie jest to ewidentnie trójka.
 2. Celestrona pro czy niepro nie miałem. Moją pierwszą była Delta Optical StarLight 12x60. No i o jak mi się ona podobała. Jaki to ja zachwycony byłem. Dopóki nie zobaczyłem nieba przez coś lepszego (i to wcale też nie górna półka). No i już mi zachwyt minął. A i jeszcze po drodze mi się rozkolimowała. Na szczęście na gwarancji była i serwis mi ją ogarnął. Potem poszła na sprzedaż. Pewnie wiele osób, tak samo jak ja, przeszło przez etap kupienia taniochy, żeby to potem wymienić. A można było uniknąć problemu i od razu coś lepszego kupić.
 3. Sprzedam szukacz RDF LED od Omegona. Kilka razy użyty. Bez baterii. Cena 45 zł + wysyłka.
 4. Jak w tytule. Najlepiej tę nowszą wersję.
 5. Sprzedam oprawę filtra Baader 1.25" o niskim profilu (link, link). Praktycznie nieużywana. Chciałem jej użyć do zamontowania szkła korekcyjnego do lornetki, ale nie wyszło. Kupiona za 75 zł. Sprzedam za 60 zł.
 6. Sprzedam mało używaną kolumnę centralną do statywu fotograficznego Triopo W-4. Cena 99 zł. http://www.triopo.pl/pl/akcesoria/39-kolumna-w4 Do lornetki też się nada. Statyw widoczny na zdjęciach nie jest na sprzedaż.
 7. Do sprzedania lornetka Delta Optical StarLight 12x60. Jest to moja pierwsza lornetka, mało używana. Kupiona w lutym 2018 roku w sklepie Delta Optical. Wciąż na dwuletniej gwarancji. Lornetka była w serwisie Delty w celu kolimacji. Od tego czasu nieużywana. Pełny zestaw to lornetka, dekielki, pasek, pokrowiec, dowód zakupu, karta gwarancyjna oraz oryginalne pudełko. Cena 220 zł.
 8. Pokażesz jakąś fotkę z zapiętą lornetką? Ciekawy jestem, jak to wygląda.
 9. Mam nadzieję, że żartujesz... "Utrzymać w rękach" a "utrzymać nieruchomo w rękach, tak aby obserwacja miała sens" to dwie różne sprawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.