Jump to content

innerside

Społeczność Astropolis
 • Posts

  86
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Skąd
  B-B

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

innerside's Achievements

70

Reputation

Single Status Update

See all updates by innerside

 1. ROWAN do HEQ5

  Jakie macie doświadczenia? Brać z astroshop, czy bezp. z rowan? Czy dhl w dzisiejszych czasach działa normalnie z UK, czy paczkę dostanę po miesiącu? Może jakieś inne źródło?

  Z góry dziękuję za sugestie/pomoc.

  Pozdrawiam

  1. Show previous comments  13 more
  2. everr

   everr

   Wybrałem opcję zwykłej poczty i wczoraj dostałem paczkę. Najdłużej trwał transport pomiędzy krajami bo 5 dni. Później 3 dni mielenia przez pocztę i urzędy. Wysłane przez Rowan było po 2 dniach. Łącznie czekałem 12 dni kalendarzowych. Urząd nie nałożył ani cła ani VATu.

  3. innerside

   innerside

   Ja dostałem wczoraj z AS. 2 dni szedł kurier. Gorzej. Jestem w połowie montażu i widzę, ogromny luz na ślimaku w osi RA oraz jego praca.... tak jakby nie było tam smaru w ogóle (montaż ma dwa lata - kupiłem nowy)... można nasmarować ślimak bez rozbierania całej osi (tak jestem na astro-baby.com (archiwum, bo strony już nie ma). Sądziłem, że przez jeden z otworów od śrubek mogę zapodać strzykawką/igłą smar. Sorry - to status a nie wątek :) Dokończyć montaż pasków i wysłać do @Tom-cio ?

  4. rybek0s

   rybek0s

   Ja tam od razu wysłałem do @Tom-cio :) Trzeba o takich ludzi jak on dbać co by nie poznikali :) Opaskował mi HEQ5, przeczyścił i dał znać w jakim jest ogólnie stanie. Teraz mam chociaż spokój ducha że jeden element astrozestawu mam na jakiś czas z głowy.

   A i u @Tom-cio ostatnio adaptery/złączki pozamawiałem. Wyszło tanio (jak na astro adaptery) a i do jakości się przyczepić nie mogę :) A i żadne aliexpress na tym nie zarobiło ;)

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.