Jump to content

AlanWake

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  88
 • Joined

Community Reputation

1 Neutral

About AlanWake

 • Rank
  Alnitak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  okolice Poznania

Recent Profile Visitors

1,116 profile views
 1. Sprzedam okular jak w temacie, dokładnie taki: https://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/info/p8853_Fujiyama-1-25--HD-Ortho-Okular-4-mm---made-in-Japan.html Stan BDB. Cena 320 zł zawiera przesyłkę.
 2. Praktycznie sprzedane. Można zamknąć. Dziękuję.
 3. Sprzedam kamerę ZWO ASI224MC wraz z korektorem ADC 1.25". Zarówno kamera jak i korektor są w BDB stanie. Cena z wysyłką za kamerę 670 zł. Cena z wysyłką za korektor 370 zł.
 4. Sprzedam nie używany filtr ES H-Beta 1.25". W zestawie wszystko co daje producent: pudełka, papierologia. Cena jaka mnie interesuje to 250 zł z przesyłką.
 5. Sprzedam okular ES 34mm 68* 2". Zarówno optycznie jak i wizualnie jego stan określam na wzorowy. Cena jaka mnie interesuje to 650 zł, i zawiera wysyłkę.
 6. Kupię jak w temacie, okular ES 24mm 68*. Oferty proszę przesyłać przez PW. Dziękuję.
 7. Kupię filtr UHC (Baader, ES, Astronomik) w przystępnej cenie. Oprawa 1.25" lub 2" (w zależności od ceny). Oferty proszę pisać przez PW. Dziękuję.
 8. Kupię jak w temacie, ES 16mm 68* w bardzo dobrym stanie.
 9. Nie, no jak @Winter tak to zamontował, to ma mikro-wentylację. Nic się nie stało, przecież jest dobrze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.