Jump to content

Alfa Bundis

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Neutral

About Alfa Bundis

 • Rank
  Alnitak

Kontakt

 • Strona WWW
  http://krzywaziemia.blogspot.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Mazurskie/Pomorskie
 • Sprzęt astronomiczny
  Celestron Skymaster 15x70

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. Podobno bakterie mają niezwykłe zdolności jeśli chodzi o regeneracje i wytrzymałość, więc kto wie czy nie mogły by nas tutaj zaskoczyć... powiedzmy jakimiś promilami ocalałych egzemplarzy po wielu mileniach.
 2. Nie żebym się wtryniał w czyjś warsztat, ale czy nie lepiej było by nieco twardszymi takie mrowia gwiezdne uwieczniać?
 3. To jeszcze powiedz, kiedy mgiełki?
 4. O, i świetnie, że Cię na takie wzięło, przyjemniej się ogląda.
 5. Spoko temat. Jak często zdarzało się całkowite nieustępujace zachmurzenie całego kraju trwające powiedzmy min 4 - 6 tyg??
 6. Jak to przebiega? Wystarczy zainicjować proces w jednym miejscu i już leci, czy cała atmosfera musi być wstępnie rozgrzana? Zdaje się że przed pierwszymi testami nuklarnymi obawiano się takiego zajścia, nic jednak jak widzimy takiego nie nastapiło.
 7. Chmury, chmury, już nie pamiętam tydzień to który? raczej miesiąc, kolejny. Niekończąca się opowieść.
 8. Stała się na tyle jasna bym mógł ją pokazać bez wyrzutów sumienia partnerce, z zaświetlonego miasta. Koniec końców po prezentacji jeszcze kilku jasnych standardowych mgiełek, Plejad i Mel31 skwitowała że Wirtanen była najmniej ciekawa ze wszystkiego. Zauważyłem jak znacząco przemieściła się z pomiędzy dwóch słabych gwiazd ku północy w przeciągu zaledwie godziny. Oby 16 dopisała pogoda, choćby tak niespodziewanie jak tej nocy.
 9. Ponieważ dość mrocznie, wręcz satanistycznie zrobiło się w sąsiednim muzycznym wątku, pomyślałem że tutaj ciężaru odmętów ludzkiej jaźni również zabraknąć nie może, oczywiście w wydaniu brzmiącym elektronicznie, a przy tym kosmicznie, bo to sama Cydonia! Ze swoim "Przerażeniem na Czerwonej Planecie": (chociaż mam watpliwości czy jest dość satanistycznie, jakby co to jeszcze Xenomorph, na pewno sprosta, ojj sprosta ) Oby tutaj uchowały się takie brzmienia bez skarg i zażaleń -edit- (na tego powyżej sam bym skargę mógł napisać...) Część 2:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.