Jump to content

Dasionek

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Neutral

About Dasionek

 • Rank
  Altair
 • Birthday 01/23/1992

Kontakt

 • Strona WWW
  Www.youtube.com/theswh1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Poland
 • Zainteresowania
  Muzyka
  Siłownia
  Astro

  To NETFLIX nie życie to co słyszycie
  To NETFLIX nie życie co widzicie
  Tak na prawdę to nie cicieli by grzęznąć w tym bagnie
  siedzieć po więzieniach oczarować na wokandzie.
 • Sprzęt astronomiczny
  Synta 8
  Okular 10mm i 25 + barlow x2
  Okular WA 66 9 mm 1,25'' (Starguider)
  Badeer classic ortho 6mm

Recent Profile Visitors

507 profile views
 1. Witam posiadacie może jakiś ciekawy tytuł warty polecenia najlepiej audio praca słuchawki, albo czytane. Tak jak w tytule "o gwiazdach" Chodzi mi, żeby były różne rodzaje gwiazd opisane w jednym źródle. ::::: PS. Ogólnie wszystkie ciekawe tytuły astro również nie pogardę POZDRAWIAM. Czytałem wszechświat w twojej dłoni oraz pierwszy Polak w kosmosie obie mega polecam.
 2. Może nie tak do końca się godzi, ale jakoś dajemy radę wieczorem trochę tu trochę tam i wszyscy zadowoleni . Dzięki bardzo oblukam sobie to miejsce. Pozdrawiam.
 3. Witam. Na święta z moją kobietą planuje wybrać się na kilka dni w góry. Jaka miejscowość polecacie? Myślę nad zabraniem synty 8 ze sobą Tak, że dobra by była miejscówka gdzie mogę autem wjechać.
 4. No ale tylko tak to zdjęcie wyglądało projekcja okularowa 6mm plus smartfon x2, a ze Tak wygładzone bo najbardziej mi się podobało łap oryginal.
 5. Masakra, ale detal, a to moje haha. 60klatek
 6. Pierwsze nikon d3200 dwa kolejne smartfonem Synta 8.
 7. Dla mnie na lte nie czuje, aż takiej różnicy może delikatna, ale zawsze.
 8. Ciężko powiedzieć bo zawsze mam problem z wysyłkami i oni o mnie zapomnieli heh. Folia Nd5 szła pięć dni ponieważ się upomnialem. Ale i w teleskopy.pl mialem taka sytuacje że dostałem nr przesyłki i zapomnieli wysłać, ale tak jak mówię często mam takie szczęście.
 9. I pojedyncze zdjęcie z nikona d3200. Pierwsza wada która widzę to czasy np. 1/400 - 500 I po stacku zdjęcia są ciemne
 10. Witam powiedzcie mi proszę co ja robię nie tak zdjęcie 1 i 2 stack 70 klatek ok. 90% nikon d3200 synta 8. A zdjęcie numer 3 Starszym aparatem pentax k10d I wygląda o niebo lepiej a jest to tylko pojedyncze zdjęcie wiem, że inna pora, ale szczegóły mam jeszcze zdjęcie z pentaxa pełni jest ustawione u mnie na profilu jako zdjęcie tła. Co ja robię nie tak, że zdjęcia gorszym aparatem wyglądają lepiej? Czy porostu wstrzymać się jak będę lepsze warunki, inne padanie światła?
 11. Zdjęcia księżycy robiłem, ale tylko przez teleskop jeśli będzie okazja napewno spróbuję i obiektywem.
 12. Bardzo ladne ujęcie, aż się zastanawiam czy da się zobaczyc księżyce z ziemi. Też mam podobny obiektyw,(70-300) a nie próbowałem :).
 13. Przecież zaplanował dodac linki
 14. W wieku 85 lat zmarł Aleksiej Leonow - pierwszy człowiek, który odbył spacer w otwartej przestrzeni kosmicznej. Radziecki kosmonauta przyjaźnił się z Jurijem Gagarinem. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 października. https://www.google.pl/amp/s/tech.wp.pl/aleksiej-leonow-nie-zyje-byl-pierwszym-czlowiekiem-ktory-spacerowal-w-kosmosie-6434015641196673a%3famp=1?espv=1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.