Jump to content

Dasionek

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  556
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dasionek

 1. Super opcja w sumie muszę po kombinować domyślam się, że kamery ciągną dużo prądu, ale jak wyskocze np. Na konkretny cel to napewno wystarczy czasu. Albo nawet podgląd księżyca na żywo można przybliżyć czy coś, a telefon zamontowac do tuby.
 2. Siemanko wszystkim. Znacie może jakaś kamerkę niedrogą planetarna którą mógł bym podłączyć do Smartfona? Nie chcę kupować laptopa specjalnie do tego celu chciał bym położyć na wygodę wiem, że smartfon musi obsługiwać jakąś tam funkcje, ale myślę że mój da radę galaxy s8 lub s9. Wcześniej stackowalem planetki smartfonem galaxy s6 edge i w sumie dawał rade tylko to ustawianie obiektywu z okularem... Myślę, że skoro smartfon dawał rade to tania kamerka też sie nada chyba, że się mylę. Pozdrawiam Marcin :-)
 3. No to prawda :-) jest, ale go nie ma.
 4. Witam. Mój nie kompletny układ słoneczny Wszystkie fotografie wykonane smartfonem. Pozdro. PS. Wstawcie swoje kto posiada.
 5. Witam ponownie dostałem się do finału konkursu Małolat k2 nie w nominował do finału. Mogę liczyć na wasz głos jeżeli komuś podoba się moja zwrotka pozdrawiam serdecznie Dasio. Ankieta https://www.facebook.com/901063296747547/posts/1454073884779816/
 6. Oblukaj sobie mój temat testuje filtr uhc Astronomik i ten konkretnie filtr nada się do kilku mglawic.
 7. Czyli pewnie nawet nie potrafisz znaleźć podstawowych obiektów. Bez doświadczenia Chcesz ludzi po niebie oprowadzić? I jak to będzie wyglądać : - Pokażesz M42, ktoś się zapyta co to jest to na tym samym monitorze włączysz im wikipedie? Pozdrawiam. I tak ps. Większość ludzi którzy mnie widzą z teleskopem wooow, ale sprzęt co tam widać pokazesz coś. I na tym się kończy ich przygoda z astronomią bo wkoncu zobaczyli 2 planety z miasta. Ale często wystawiam w miejscu publicznym zawsze ktoś podejdzie pokaże co i jak, a rzadko się zdarza ktoś zain
 8. Masz głowę ci powiem kawał dobrej roboty. Ja bym ten noktowizor uszkodził.
 9. Możesz działalność założyć i dostaniesz 20k. A tak to nie wiem czy Ci to przejdzie bo dla mnie osobiście to nie pewne. Załóżmy, że będzie taka sytuacja, że kompletnie nie będziesz miał ludzi. I co wtedy?
 10. https://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadomosci/item/11958-marcin-dasiniewicz-z-czaplinka-prezentuje-swoj-astronomiczny-spacer?fbclid=IwAR3FhfW_0Bovza8q5BzJSKcP7pPsloFJgTpVm6DqMmJro0IOB_lAFt91n-Q
 11. Ale wymyślił zrzutkę... To ja też zrobię zrzutkę na teleskop bo mi się znudził ten co mam. A tak na poważnie często biorę jakiegoś ziomka mówię opowiadam. Często ktoś nie jest zai teresowany, a jeden na kilku się trafi, że mu się podoba.
 12. Powiem szczerze, że jestem zdziwiony opiniami na temat tego kawałka. Jakieś ep może pomyślę coś stworzyć. Bo narazie ładnie wyswietlenia idą i komentarze pozytywne za taki spontanik. Ale nie zdrowy tryb życia zmieniłem zamiast głupot kupiłem teleskop i wkręciła mnie zajawka, a ten kawałek napisałem miesiąc temu na kolanie w pięć minut :-) Tylko obijałem się żeby to nagrać. Normalnie Kocham was :-) moi drodzy astropolanie A oto warunki domowe studio :
 13. Chętnie bym to zrobił :-). A tym czasem dzisiaj wjedzie na DSI taki okoliczny dziennik informacyjny :-)
 14. Oo. Super oblukam bicik i jak coś mnie najdzie to napisze. Dziękuję za linki. Myślałem o różnych bitach nawet dubstep, ale to konkretnie nie w tym kierunku to mi przypasowało pod tym akurat. Oblukam te produkcję. Następnym razem postaram się wpaść do studia nagrań :-* Dziękuję za opinie :-). @edit Łoooooo ten pierwsymzy kozak aż ciary mnie przeszły bez kituuu. Na prawdę super produkcje!
 15. Jak najbardziej szanuje twoje zdanie. Każdy ma inne gusta. Dzięki za uwagę I opinię.
 16. Haha. To dobrze ja też bardzo dużo. Ale Old.
 17. Zastanawiałem się nad tym żeby wkleić jakąś planetarkę, ale one są małe i dziwnie wyglądało przejście. :-).
 18. Hehe. Az sobie wyobraziłem ten obraz hahah :-D Jeżeli się podoba to się cieszę
 19. Super cieszę się bardzo. Nie słyszałem nigdy wcześniej nic w tym kierunku więc pomyślałem, że czemu nie. Cieszę się bardzo :-) Tez się zastanawiałem, ale przewinąłem jednej drugiej osobie i mówiły żebym to nagrał więc nagrałem. Bo miało być prywatne :-) TO FORUM MUSI ZADZIWIAĆ :-D Tak podkład z neta ponieważ aktualnie jestem wypłukany, a miałem wbić do studia z tym, ale zwrote ja pisałem wokal również mój Pozdrawiam. Dzięki! Podoba się? Kto może niech udostępni u siebie na Fb, Pozdrawiam.
 20. Dzień doberek. Na mój kanał na YouTube właśnie wrzuciłem nowy utwór w tematyce Astronomii. Komentarze oraz krytyka mile widziane pod linkiem na yt. (całość zrealizowana w warunkach domowych) Pozdrawiam serdecznie Marcin. (Klip składa się ze zdjęć użytkowników forum oraz moich własnych.)
 21. Ała. Kiedyś miałem taką sytuację jak umyłem mikrofibra lustro jej włókna ułożyły się identko jak rysy było ich z 1000 mówię już masakra to jedziemy dalej umyłem płynem spłukałem woda suszarka i rysy zeszły. A jak wpłynie na obserwacje musisz spróbować na księżycu bo w ds nie bd różnicy zapewne. Pozdrawiam.
 22. Udostępnić udostępnię najpierw popytam administracji czy mogę.
 23. Elegancko później oblukam wszystko i dam znać, a jak znam twoje zdjęcia na pewno pół pobiorę :-D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.