Jump to content

tomasz_koscianski

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About tomasz_koscianski

 • Rank

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie, może ktoś ma odsprzedać albo jakiś namiar na Kontakt Carla Sagana? Szukam, ale nowej nie mogę znaleźć, a używki są w opłakanym stanie. Fajnie gdyby się nie rozleciała podczas czytania. Zapytam tez co myślicie o innych jego książkach np Kosmos lub Błękitna Kropka? Szukam czegoś ciekawego, bo już nie wiem co czytać z astronomii, a nie chce w kółko czytać o tym samym. Ewentualnie coś ciekawego Lawrence Krauss'a z wyjatkiem Wszechświat z Niczego (świetna pozycja). Z góry dzięki!
 2. Tak! Dzięki kolego. Czytałem ją z dekadę temu i ta część o przyszłości była fascynująca. Ps Wygląda na to że mój opis był całkiem niezły skoro trafiłeś za pierwszym razem :-)
 3. Część z pewnością, ale rozprawa nt przyszłości zawiera HIPOTEZY. A skoro wszechświat się rozszerza a ekspansja przyspiesza to jak najbardziej ta część książki jest aktualna
 4. Witam, miałem kiedyś ciekawą książkę, niestety ją gdzieś zgubiłem przy przeprowadzce. Może ktoś pomoże odgadnąć tytuł bo nie pamiętam? Autorów było dwóch, a w środku ewolucja wszechświata od wielkiego wybuchu, teraźniejszość oraz przyszłość. Były tam ciekawe hipotezy odnośnie rozszerzającego wszechświata który stygnie, gwiazdy się wypalają a brązowe karły zderzają się ze sobą dając jeszcze ostatnie prawdziwe gwiazdy. Wydana gdzieś 15 lat temu, coś koło tego, ciemna i miękka okładka. Chciałbym ją jeszcze raz przeczytać, szczególnie część o przyszłości, ponieważ dorwałem ostatnio Lawrence'a Krau
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.