Jump to content

zero8

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About zero8

 • Rank
  Alderamin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ad1. Filtr UHC nie jest moim zdaniem priorytetowym zakupem. Ad2. Do księżyca wystarczy regulowany polaryzacyjny. Chodzi o to że księżyc mocno świeci i nie da się nieraz na niego patrzeć przez teleskop. Ad3. Kolorów nie będzie widać. Co do okularów, to mi bardziej pasuje 25 niż 30mm, ale za to 9 niż 10, więc to sprawa indywidualna. Okulary warto kupić lepsze, ale jak już będziesz wiedział co chcesz.
 2. Jak w tytule, najchętniej Warszawa i okolice w stanie bardzo dobrym.
 3. A ja serdecznie zapraszam koleżankę na wspólne obserwacje
 4. Należy mieć szukacz np. 8x50 i do tego Red dota. Wtedy wszystko się znajdzie
 5. Najzabawniejsze komentarze, co prawda po 2 piwach słyszałem od mojej siostry Gromada podwojna w Perseusza; o kurw..., M13; o ja pier..., M31; o kur... i to naprawdę tam jest? I tak przy każdym obiekcie Nie mogła uwierzyć, że to naprawdę tam jest
 6. Nie masz jakiejś pilarki też czasem? Popsułem ostatnio...
 7. Strasznie księżyc daje. W poniedziałek byłem koło Drohiczyna i ledwo m13 było widać. Tak jasno. Za to planety spoko. Saturn z Tytanem bez problemu.
 8. Ja przeszedłem drogę R70/900, N130/900, R100/1000 i mam teraz N250/1250. Myślę o jakiejś kratownicy 13" ale chwilowo fundusze słabo Jako że lubię głównie DSy to stawiam na Newtona.
 9. Hej, czy ma ktoś w Warszawie lub okolicach Taurusa 12"? Chodzi mi po głowie wymiana gso 10, na coś większego, ale lżejszego i poręcznego. Z tego co czytałem T300 jest dużo lżejszy niż GSO, da się go przenosić bez składania i może nawet wszedł by mi do bagażnika, jak bym zlozyl jedno siedzenie (renault grand scenic). Chciałem zobaczyć takiego na żywo i obmacac.
 10. Kurczę, niestety mi się goście zwalili na głowę... Mogłem w sumie przewidzieć bo ja Piotr jestem, a dziś Piotra i Pawła.... Zapomniałem kompletnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.