Jump to content

eszetka

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Neutral

About eszetka

 • Rank
  Alderamin

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Człuchów

Recent Profile Visitors

193 profile views
 1. Zimowy startrails. 145 x 15 sekund. Nikkor kit 18 mm, F 3.5, ISO 1600.
 2. Dokładnie, nie wygląda to "meteorytowo", a jak w ręku "leży". Ciężki?
 3. Październikowy Mars z Plejadami. Kilka dni po opozycji 2020 r. Jezioro Rychnowskie w Człuchowie.
 4. Sorki za offtop @Astroigi, ale nie mogę dodać odpowiedzi w Twoim ogloszeniu. Napisalem PW w sprawie sprzedaży Star Adventurer.
 5. I w takim związku znika problem, a co to jest? Ten malutki okularek? To tylko malutkie 6 mm szkiełko za 50 "złociszków", na pewno nie więcej, takie małe nie może więcej kosztować Czystego nieba! I jak to pisze Neil DeGrasse Tyson: "Nigdy nie przestawaj patrzeć w górę".
 6. To jak już pierwszą fotkę na astropolis wrzuciłem to leci jeszcze jedna Tym razem pojedyncza klatka - 25 sekund, ISO 3200, Nikon D5200, kit 18 mm, F3.5.
 7. Sierpniowa Droga Mleczna nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie. Nikon D5200 na kitowym obiektywie 18-55. Tutaj 18 mm, F3.5. Stack około 20 klatek po 25 sekund, ISO 2000.
 8. Bierz ósemke! Najlepszy sprzęt na początek, a właściwie sprzęt, od którego warto zaczynać. Jak nie zapłonie zawsze znajdzie się chętny na odkupienie. Jak wspomnieli koledzy wyżej kupuj największe lustro na jakie Cię stać, więc faktycznie warto rozważyć używki. Raczej większość o swoje dba.
 9. Chyba naprawiono, bo mi już śmiga bezproblemowo.
 10. Trochę pracy to kosztowało. Bardzo fajne. BTW pochwalenie Ciebie zmusiło mnie do napisania pierwszego posta na tym forum Także ten...witam wszystkich!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.