Jump to content

Asiula

Społeczność Astropolis
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Asiula

  • Rank

  1. Dzięki za odpowiedzi. To już tak mi się mniej chce szukać po tym co napisaliście o łamaniu prawa. Jakie potrzebuję pozwolenie, żeby szukać meteorytów wykrywaczem? Tylko naukowcy mogą szukać? Czy te hot rocks te kamienne meteoryty nie zostaną wykryte przez wykrywacz ace 250 w trybie all metal? Chcecie mi powiedzieć, że ludzie na forach nie znajdują meteorytów z Moraska czy Pułtuska - przecież znajdują...
  2. Dzień dobry wszystkim astromaniakom. Mam na oku wykrywacz metalu ACE 250 Garretta i spróbuję nim szukać meteorytów, niestety jestem zielona jak jabłko, nigdy nie szukałam, ale na Morasko bym sobie podjechała, wiem, że to meteoryt żelazny to nawet małe kawałeczki znajdę, ale jakbym chciała pojechać szukać meteorytów kamiennych to co wtedy? Wykrywacz da sygnał na małe kawałki meteorytu kamiennego, skoro jest on właśnie z kamienia samego prawie? Poproszę o odpowiedzi, żebym mogła wiedzieć co mam robić. Pozdrawiam wszystkich z forum Aśka C.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.