Jump to content

Nova

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Good

About Nova

 • Rank
  Regulus

Informacje o profilu

 • Skąd
  Poznań

Recent Profile Visitors

1,053 profile views
 1. Ja dałam czadu... pożyczyłam teleskop nieznajomemu, jakby tego było mało nowemu na forum. W sumie dobrze na tym wyszłam, sprzęt pożyczyłam z popsutym szukaczem, odebrałam z naprawionym
 2. I skąd ten pies się tam w ogóle wziął no i po co? Może też miał swoje zadanie do wykonania, np. podobnie jak kobieta miał przetestować zdolność odczuwania córki do empatii, a po "wykonaniu" zadania skończył jak kobieta...
 3. Ale co stało się z resztą tych ocalałych? Po ucieczce z obiektu dotarły na plażę gdzie był tylko pies. A może ja coś przeoczyłam...
 4. Mam zagwozdkę odnośnie postaci rannej kobiety. Rozumiem że była ona jedną z pierwszych córek, która nie została spalona bo matka za jej pomocą chciała wystawić na próbę tę właściwą córkę. Zastanawia mnie czy kobieta była świadoma tego, że jest narzędziem droida i świadomie brała udział w testowaniu córki, czy cała sytuacja została zmanipulowana przez matkę? Co stało się z tymi wszystkimi ludźmi o których opowiadała kobieta? A jeśli ich zmyśliła to po co? Czy działała z egoistycznych pobudek (chciała zwabić córkę do kontenera aby nie być sama) czy wykonując polecenia matki?
 5. Mnie inne kwestie zastanawiajają w tym filmie. Podyskutowałabym ale z szacunku dla tych, którzy nie oglądali a zamierzają nie chcę spojlerować
 6. Z braku laku obejrzałam "Jestem matką" i.... mam o czym myśleć przez kolejne kilka dni to naprawdę dobry film, polecam!
 7. Koledzy, ostudźmy trochę emocje bo mi tu śmierdzi nie smogiem a wojną polsko-polską
 8. Ja też czuję się jak naiwniak, mam dokładnie takie same przemyślenia co Ty.
 9. Oczywiście trzeba mieć na uwadze los osób starszych, ubogich czy w jakikolwiek inny sposób wykluczonych ze społeczeństwa, to świadczy o naszym człowieczeństwie, które trochę kuleje w ostatnim czasie. Ale skupiać musimy się na ogóle społeczeństwa a nie wybranych grupach. Przecież powietrzem oddychamy wszyscy i wszyscy po równo się trujemy. Musimy powoli odchodzić od węgla czy się to komuś podoba czy nie.
 10. Prawda jest taka, że największy syf w powietrzu bierze się z kominów. Przejdźcie się po dzielnicy gdzie stoją kamienice lub wyjedźcie za miasto na osiedla domów jednorodzinnych. Poobserwujcie co wylatuje z kominów, zwróćcie uwagę na kolor dymu no i zapach. Nie trzeba palić śmieciami żeby truć. Krzysztof ma rację - wystarczy palić węglem, a że węgiel jest "legalny" to nic nie zrobimy.
 11. Chmury i racowisko z okazji rocznicy Powstania Wielkopolskiego.
 12. Albo, że pociąg się wykoleił bo szyny były złe
 13. Pierwszy raz przez teleskop spojrzałam w czasie wielkiej opozycji w 2003 roku. Teleskop zabawka z marketu, Mars wyglądał jak rozmazana gwiazdka z czerwoną obwódką. Pięknie wtedy było, a te szkice mi to przypomniały. Aż się zachciało popatrzeć na planetki. Moim ulubieńcem jednak jest Saturn.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.