Jump to content

Nova

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Neutral

About Nova

 • Rank
  Regulus

Informacje o profilu

 • Skąd
  Poznań

Recent Profile Visitors

785 profile views
 1. Rozwiązanie jest proste - trzymać dzieciaki jak najdalej od kościoła, nie posyłać na religię w szkole, uczyć jak najwięcej w domu. Nawet najlepsza szkoła nie da dzieciom tyle ile mogą dać mądrzy, świadomi rodzice.
 2. Co do dragów...w zabawie ze snami fajnie działa afrykański korzeń snów. Sny są po nim bardzo realistyczne, wyraziste i piękne
 3. Ciekawe czy to, że dzieci mają większe szanse na świadomy sen ma jakiś związek z dziecięcym lunatykowaniem. Ja będąc dzieckiem często lunatykowałam, z czasem mi przeszło i wiem że nie byłam w tym względzie wyjątkowa- dużo dzieci tak ma.
 4. Znałam kiedyś kogoś, kto praktykował OOBE. Wtedy mu nie wierzyłam, że jest to możliwe, teraz trochę mi głupio. Jeśli chodzi o świadome sny to zdarzały mi sie kiedy byłam młodsza, ale też pracowałam nad tym. Później przestałam ćwiczyć i takie sny się skończyły. A szkoda, bo to ciekawe doświadczenie było.
 5. Znalazłam na szybko dwa fora, na których prędzej znajdziesz odpowiedź. Mam nadzieję, że nie złamałam tym regulaminu czy coś, jeśli jednak proszę o usunięcie. http://www.pasja-eksploracja.com/forum/skamienialosci-meteoryty-i-inne/ http://meteorytomania.info/
 6. Rzeczywiście panowie wyglądają jakby byli znudzeni. Ja im się nie dziwię, kto wchodzi do sklepów astro? Niestety w tym mieście zakupów nie zrobisz
 7. Albo niezbyt świeży kawałek mięsa
 8. No nie wiem. Obserwując społeczeństwo wydaje mi się, że im bardziej rozwinięte warunki bytowe tym głupsi ludzie się stają.
 9. A co z tymi co nie mają FB?
 10. A ja myślę że od zakazu używania słomek zaczniemy a z czasem tych zakazanych produktów będzie więcej. Wyobrażasz sobie, że nagle pojawia się zakaz produkcji i używania plastiku w ogóle? Robimy to metodą małych kroków bo z ludźmi inaczej się nie da co zresztą dało się zauważyć gdy dyskutowano o wprowadzeniu zakazu słomek i sztućców z plastiku - oburzenie jakby nam odnawiano czegoś niezbędnego do życia. Tu się zgodzę, że tak być nie powinno. Cieszy mnie jednak fakt, że zaczyna się o tym głośno mówić a to mam nadzieję doprowadzi do zmian w prawie, surowego karania winnych i w końcu ochronę krajów trzeciego świata przed napływem śmieci. Ziemia jest malutka, składowanie plastiku w innych częściach świata jest podobne do wyrzucenia śmieci za płot. One nie znikną, nadal istnieją tylko kilka metrów dalej za płotem.
 11. zapomniałam dodać, że tak jest na kompie, na telefonie jest ok
 12. Niestety nie mam możliwości dodawania statusów, ale nie o tym chciałam napisać. U mnie statusy są ucięte z prawej strony i nie mogę ich w całości przeczytać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.