Jump to content

spiritus

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About spiritus

 • Rank
  Alderamin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do sprzedania aparat z przebiegiem ok 28.5k przerobiony przez Michała z astrofotografia.pl W zestawie pasek, ładowarka, bateria, oryginalny filtr, torba nikona (zamiast pudełka). Cena 1000zł Głowica kupiona w Delta Optical. Mało używana. Cena 1250 Sigma widoczna na zdjęciu też jest do sprzedania ale warunkiem jest wcześniejsza sprzedaż nikona D500.
 2. Każdy porządny youtuber od czegoś zaczynał a już na 100% od słów "ja się do tego nie nadaję" Zaczynaj kręcić jakieś pojedyncze filmiki a po kilku miesiącach to już z automatu będziesz oswojona jak tylko kamerę włączysz A jak faktycznie nie czujesz się na siłach do filmowania to może warto jakiś mega poradnik napisać od A do Z?
 3. Dziewczyno jak ja Cię za te zdjęcia szanuję to jest niewyobrażalne! Może to czas aby pomyśleć nad własnym kanałem na yt odnośnie astrofoto? Od technikaliów przez obróbkę aż po finalny efekt?
 4. Mogę się też wymienić na coś ciekawego. Przydałby mi się jakiś fajny teleconwerter lub aparat nikon D7100. Oczywiście inne rzeczy na wymianę też chętnie rozważę.
 5. Ja się dopatrzyłem przy 21.72
 6. Piękna sprawa :O Pucha nikona i możliwość podpięcia obiektywów i od C i od N. EDIT: Tylko jak to się ma do tego? Przez jakiś adapter będzie to można zrobić i bez ograniczeń używać czy tylko zakup z wybranym wcześniej bagnetem i trzymanie się tego?
 7. Do sprzedania w perfekcyjnym stanie tele do nikona. Sprzedaję ze względu na to, że kupiłem tamrona 150-600 i nikkor leży w szafce. Kupiony 2 late temu od znajomego. Cena 1250 PLN
 8. Jeszcze mnie ciekawi jaki efekt byłby z pentacona 50/1.8 MC. W sumie mam na półce ale nie mam canona aby to fajnie działało bez justowania.
 9. Ożesz! O takie coś mi chodzi
 10. No to super! Jak będziesz miał już jakąś gotową grafikę to wołaj Powieszę sobie na ścianie
 11. @Lukasz83 zastanawiałem się kiedyś aby ten obiektyw kupić ale stwierdziłem, że jednak nie... a szkoda jak widzę. @Marta Seidler poezja. Jak już się nauczę DS-y robić to się może pobawię swoimi pleśniakami.
 12. No to czekam z niecierpliwością na to Księżyc ofc też dorzuć do zestawu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.