Jump to content

Campana

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutral

About Campana

 • Rank
  Alderamin

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Różan / Ostrołęka
 • Sprzęt astronomiczny
  Nikon 10x50 EX
  Synta 10'' Flex Tube

Recent Profile Visitors

94 profile views
 1. Kto sie z nami zgodzi, że do takich tematów lepiej zakładać ankiete?
 2. To jest kwestia kosztów państwowych elektrowni, których kotły muszą pracować 24h. Energia z nocnej zmiany jest tania, czasami zdaża się że tak, że straty przewyższają zyski. Ale to i tak nic w porównaniu z wygaszeniem kotła, czyszczeniu i ponownym procesie uruchamiania.
 3. Sprzedający od 6 kwietnia nie zaglądał na forum.
 4. To też niecierpliwie czekam na informację, jakby okazało się, że coś dopasują to od razu zamawiam.
 5. Hej, możesz pokazać jak wyglądają te odrośniki?
 6. Na prawie się nie znam, ale na wszelkich szkoleniach zawsze nam tłumaczyli, że umowa słowna to też umowa. Mieliśmy nawet spór w sądzie, chodziło o doplatę do faktury ( ~100 pln ) , o samym rozstrzygnięciu zadecydowała rozmowa poprzez komunikatorze.
 7. A może czarna plexi 1mm ? Myślę, że zda egzamin.
 8. Podziel się pomysłem , może skorzystamy z projektu. Co do mocowania najlepszym rozwiązaniem wydaje się gumosznurek plus stoper, lub zwykły rzep. Po zaciśnięciu nie powinno być problemu ze zsuwaniem osłony.
 9. Tak, rozglądam się za czymś do 10'' Flex Tube. Po tym co napisałeś, szkoda wydawać 80 zł na coś bezużytecznego. Pozostaje pokombinować samemu.
 10. Hej. Zastanawiam się nad osłoną do mojej synty. Znalazłem coś takiego: https://deltaoptical.pl/oslona-przeciwswietlna-do-dobson-10-flex-tube Ktoś może posiada? Cena nie taka straszna, a sam nie wiem czy warto, bawić się w zakup karimaty, materiału i obszywanie.
 11. Dobra książka, ciekawa wizja życia i rozwoju cywilizacji w naszej galaktyce. Polecam kontynuację 'Echopraksja'.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.