Jump to content

PawelStw

Społeczność Astropolis
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PawelStw's Achievements

12

Reputation

 1. Kupię jak w linkach: https://deltaoptical.pl/mocowanie-okularowe-baader-1-25-t-2 https://deltaoptical.pl/glasspath-corrector-1-1-25-do-nasadki-maxbright Może być też gpc o krotności 1,7 jeśli będzie cena dobra... Kupię też plossl gso 32 mm.
 2. Na sprzedaż okular maxvision 40mm 68*. Stan bardzo dobry, pierwszy właściciel itp. Cena 900zł.
 3. Hej, dzięki za rady. Potrzebuje ten pierścień by przymocować go na wlocie nasadki bino. Do starej nasadki przykleiłem poxipolem adapter t2 canon i nakręcam nasadkę kątowa z gwintem t2 męskim, a tego gwintu jest około 5mm. Zakupiłem nową nasadkę i wymyśliłem by taki pierścień skręcić śrubkami bez klejenia. Wkład z canona jest niestety za wąski.
 4. Jak w tytule coś jak w linku, tylko grubości 5-8mm. Płaski krążek z gwintem t2 w środku. https://deltaoptical.pl/pierscien-baader-t2-locking-ring
 5. To jest ta nasadka: https://deltaoptical.pl/nasadka-katowa-1-1-4 Inna ogniskowa będziesz mieć..
 6. To jest oferta z 2018, dla porównania ed100 zdrożał w tym czasie z 2900 na ponad 5tys. A używanego edka widziałem za 1500. Więc i cena za ten achromat była adekwatna.
 7. Wyciąg nieaktualny. Został okular let28mm i Gso32mm
 8. Kupię nasadkę pryzmatyczna 1,25, nie Amici.
 9. Nr1. Montaż eq3/2 i nr.5 okular sw6mm sprzedane. Reszta aktualne, ceny oczywiście do negocjacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.