Jump to content

Urcherion

Społeczność Astropolis
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Urcherion

  1. Faktycznie Astroshop ma wysokie ceny ale idzie się z nimi dogadać. Parę razy wysyłałem im linka do FLO i mi za każdym razem zniżali cenę. Zniżyli mi nawet cenę na CEM25p chociaż FLO już go nie miało na stanie. Jak w jakimś sklepie w EU mają taniej to trzeba próbować.
  2. Ja z całego serca mogę polecić tę firmę. Kupowałem tam zestaw swsa + wo z61 + statyw. Towar dostałem w ciągu 3-4 dni. Miałem wątpliwości co do poprawności działania montażu i to już po upływie czasu na zwrot bez podania przyczyny to napisałem im, że chcę odesłać żeby go sprawdzili, oni opłacili kuriera i zamówili do mnie na tę godzinę, która mi odpowiadała. Potem po miesiącu do nich napisałem jak mój montaż to napisali, że co prawda nic nie znaleźli ale wyślą mi nowy. i również oni opłacili kuriera. Jak dla mnie customer service świetny. Na maile też sprawnie odpowiadają. Polecam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.