Jump to content

rafał74

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About rafał74

 • Rank

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rafał74

  rafał74

 2. NIe oburzam się na nikogo skomentowałem moje odczuca po paru wpisach i to wszystko. Jestem u podstaw podstaw w tej astronomii a na pewno w obchdzeniu sie z teleskopem instrukcja obsługi nie wszystko opisuje wiec szukam odpowiedzi na forum i pewnie nie jednej bede jeszcze szukał.
 3. Panu Monterowi dziękuje za pomoc wszystko działa bez zastrzeżeń. Troszkę mnie dziwi reakcja pozostałych osób naigrywanie i naśmiewanie się z osób rozpoczynających swoją przygodę w tej dziedzinie na pewno nie jest zachętą. Wszyscy przecież z Panów od pierwszego dnia wszystko wiedzieli pozdrawiam .
 4. Pięknie dziękuje dzis przetestuje i dam znać pozdrawiam
 5. Tak obserwuje na balkonie cały teleskop jest na dworze, wyciąg chodzi góra dól jak kręce , a bez barlowa sprawdze dzis jak bedzie wygladało
 6. w wyciągu mam 2 x barlow lens i i okular 25
 7. Można wiedzieć co było przyczyną zamazanego obrazu mam ten sam problem z nowo zakupionym teleskopem teleskopem BPK 2001 EQ5
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.