Jump to content

KArtur

Społeczność Astropolis
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KArtur's Achievements

56

Reputation

 1. Witam. Zastanawiam się czy istnieje jakiś optymalny czas przerwy pomiędzy kolejnymi klatkami. Ja robię 1s przerwy. Ale może dłuższa przerwa zmniejszy szumy? A może w ogóle nie ma to znaczenia?
 2. Nie poddawaj się. Wyjdziesz z tego. Niech pochmurne niebo będzie zawsze tam gdzie Ty
 3. Czy oferta jeszcze aktualna? To jest pilot z wejściem st4?
 4. Czy można prosić o zdjęcie pilota a dokładnie miejsca gdzie lutować te kableki oraz samego gniazda st4?
 5. Zainstaluj wersję DSS 4.2.3 i problem zniknie
 6. Czy ten program działa też z Tifami?
 7. Dobry wieczór. Poszukuję osoby,osób które wykonają dla mnie grzałkę na lustro wtórne wraz z sterownikiem. Mój teleskop to SW 150/750
 8. Latarnia sodowa. Zastanawiałem się nad filtrem Astronomik CLS
 9. Tak aparat po modyfikacji. Foce DS
 10. Ja mam 150/750 na EQ 3-2 +Canon 1100d Zdjecia robię z przedmieść Gdyni. Czas przeważnie 60s Ale moim problemem jest nierówne tło. Z jednej strony jasne od Gdyni z drugiej latarnia jakieś 50 metrów od mojego ogródka. Trzeba koniecznie inwestować w filtry. Tylko jakie?
 11. Podepnę się pod temat. Mi oststnio w okolicach wyciagu odpadł płat farby.Teraz pytanie Czym najlepiej wyczernić to miejsce?
 12. Jaki jest koszt napylenia nowych warst na lustro 150mm? Ktoś się orientuje? Nowe lustro to koszt 380 zł w Delta Optical
 13. Witam. Sprzedam Okular Sky-Watcher UWA-58 5 mm 1,25" Stan techniczny oceniam na Bardzo dobry. Cena 150zł Wysyłka GRATIS.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.