Jump to content

Ftraw

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutral

About Ftraw

 • Rank
  Alnitak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam szukacz z synty 6 na dobsonie. Szukacz w optycznym stanie bdb. Wizual jak na zdjęciach, również oceniam na bdb. Teleskop ma trochę ponad rok, nowy kupiony na teleskopy.pl więc wiek szukacza jest taki sam. Sprzedaję z powodu wymiany na 9x50. Montaż w zestawie. Stopka mocowana do teleskopu zostaje z teleskopem. Więcej info na priv lub 533-402-365. Cena 80 zł plus wysyłka paczkomatem.
 2. Żeby to raz... Kamerka t7c szła równo 104 dni. Pozdrawiam.
 3. Kupię jak wyżej szukacz na stopce z pierścieniami regulacyjnymi 50mm marki GSO lub SW. Oferty na priv lub 533402365.
 4. Wtrące swoje trzy grosze ponieważ posiadam go od jakiegoś miesiąca. Ciężki, duży daje ładne obrazy, tyle że u mnie muszle wysuwam do połowy i wtedy jest dla mnie mega komfortowo. Co do testów mnie zadowala bardzo, ale nie mam porównania z droższymi okularami jak kolega, więc wolę poczekać na opinie osoby bardziej doświadczonej. Szkoda tylko, że na Ali nie ma panoramy 15mm z odpowiednio niższa cena niż w sklepie, bo wziąłbym od razu. Es 14 swoje kosztuje niestety a Ali w przypadku panoramy 23mm dał mi rabat ogromny w porównaniu do delty. Pozdrawiam i czekam na test kolegi.
 5. Można zamknąć, dziękuję.
 6. Można zamknąć dziękuję.
 7. W trakcie sprzedaży.
 8. W trakcie sprzedaży.
 9. 110 wysyłka po mojej stronie.
 10. 100zl wysyłka InPost po mojej stronie.
 11. Up 100 plus wysyłka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.