Jump to content

krzyn24

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About krzyn24

 • Rank
  Alnitak

Recent Profile Visitors

590 profile views
 1. Witajcie chciałbym się zapytać o te szkiełka czy nadadzą się do fotografii Mleczaka i DS. Za każdą opinię będę wdzięczny mam nadzieję że zarzuty są w miarę wyrazne Dziękuję i pozdrawiam
 2. Napisałem PW w sprawie pierwszej pozycji
 3. Chłopaki bardzo dziękuję za wskazówki.
 4. Ok dziękuję ci bardzo będę próbował choć i tak dobrej pory nie wiem o co chodzi z tym pulse guider ale czekam na odpowiednią pogodę i wolne od pracy i sprawdzam jeszcze raz sprzęt jakoś dam radę dziękuję Delaa.
 5. Tak w skrócie żeby się nie rozwijać wnioskuję ze wystarczy w programie jak pracuje kamera to mogę bez montażu guidowac tak? Jeśli źle zrozumiałem to proszę popraw mnie.
 6. Kuba w PHD 2 włączałem on kamera ale z montażem nie łączy tylko Asi się włącza ale w pilocie nic nie ustawiałem Sprawdzę to dziękuję
 7. Kiniu Punkt 1 mam RS232 połączony montaż+laptop 2-mam zainstalowany ASCOM 3-Czy mam zainstalowany sterownik do swojego montażu?sam nie wiem wszedłem na stronę https://ascom-standards.org/ i pobrałem tą instalke co jest w prawym rogu na górze dla windowsa . Rano spróbuje jeszcze raz tak jak podpowiedzales dziękuję.
 8. Wybaczcie faktycznie nie wiele napisałem a więc określe to jak najjaśniej potrafię montaż to heq5 oczywiście montaż był włączony ustawiony na 3 gwiazdy itp.gotowy do pracy kamerę podłączyłem przewodem st 4 do montażu slot(AutoGuider) następnie drugim przewodem USB z kamery do laptopa i połączyłem montaż też następnym st 4/USB z laptopem jak włączyłem stellarium montaż widzi. Na PHD 2 niestety nie.tylko z kamerą się łączy.mam nadzieję że to w miarę dobrze nakreśliłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.