Jump to content

Marcin_Matlak

Społeczność Astropolis
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Zamość

Recent Profile Visitors

341 profile views

Marcin_Matlak's Achievements

7

Reputation

 1. Ceny jeszcze wzrosną jak dojdzie obowiązkowy VAT i cło od 1 lipca na produkty spoza UE. Teraz jeszcze do pewnej kwoty nie płacimy.
 2. Może warto byłoby zrobić listę "handlarzy z OLXa"? Byśmy uważali szczególnie na transakcje z nimi.
 3. Jak w temacie, jeśli ktoś ma używaną ale sprawną lunetkę to jestem zainteresowany zakupem.
 4. Rozsądne komentarze pomagają czasem uniknąć błędu i nadziania się. Po to jest giełda na tym tematycznym forum. Aby nie kupować kota w worku jak to się dzieje w portalach aukcyjnych i sprzedażowych. Komentowanie ceny powinno zostać tylko w wiadomościach prywatnych. Sam kiedyś popełniłem w tym temacie gafę ale pierwszy i ostatni raz
 5. Jak w temacie, kupie standardowe siodełko vixen, używane i niedrogie
 6. Dziękuję za podpowiedzi z tymi odblokowanymi sprzęgłami, nie zaciskam ich mocno ale będę odblokowywać podczas odpoczynku.
 7. A ja myślałem, że tylko mój EQ5 (mało jeszcze używany) ciężko chodzi. Podpiąłem pod niego canona 20D i Jupitera 21M i spokojnie można wyważyć 5kg
 8. Czy istnieje jakiś patent za pomocą którego można dokładnie ustawić montaż (eq5) na biegun północny nieba wykorzystując aparat Canon 20D i jakiś soft? Aparat jest dość leciwy i nie ma trybu podglądu. Mam SW EQ5 z napędem DIY sterowanym AstroEQ.
 9. Sprzedam lustro i celę od Uniwersala 90/900. Wiadomo że jest to już leciwy zabytek ale w dobrym stanie. Wiem że nie jest to warte zbyt wiele. Komuś się może przyda. Mi zajmuje miejsce. Jeśli potrzebujesz to napisz a dogadamy się. Jako że trzeba podać cenę to podaje symboliczne 1 zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.