Jump to content

Szymon Szozda

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About Szymon Szozda

 • Rank

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sam jak potrzebuje to nawet na zwykłym stołku stawiam - są drgania, ale na niski power jest całkiem ok. Ta podstawa co podlinkowałeś na moje oko będzie stała jak skała , ale widzę, że jest niedostępna? Widzę są tam otwory na nóżki, pewnie dobrze by było jakby to wspólgrało z dobsonem który masz... czy GSO i Orion będzie tak samo dobrze stał.
 2. W synta10 w wizualu, widac ziarno . Bodajze w powerze ~300 najlepiej mi szło. Dodam ze wiecej problemów sprawił mi icek przy m57.
 3. Nie wiem czym jeszcze wysterowujesz sterowik Są sterowniki z interfejsem UART, którego możesz użyć między innymi do ustawienia wartości prądu, mają one też dużo innych możliwości, jak automatyczna redukcja prądu, 256 ustepów itd. - odsyłam do datasheetu. Szumy które słyszysz myślę ze wynikają z kiepskiej jakości sterownika, podmień go na TMC2208 problem powinien zniknąć, ma on też wspomniany UART. Porównaj sobie na youtube, jakiś film ze statycznej pracy powinieneś znaleźć.
 4. Punkt w Tereszpolu jest w złym miejscu - przesuń na Górę Hołda A->B 50°34'28.3"N 22°54'22.2"E 50.574523, 22.906158 Zasięg ponad 6,5mag. Latarnie w Tereszpolu gasną o 23.00. Zanieczyszczony zachód od Biłgoraja (widocznego bezpośrednio:) ) i wschód od Zwierzyńca.Południe bez lp, nic nie zasłania, otwarta przestrzeń z dala od zabudowań, jak to na górce - wieje, za to dobry seeing. Około 320m.n.p.m.
 5. Koledzy, na wykopie https://www.wykop.pl/link/5447989/krakow-rezygnuje-z-oswietlenia-ulicznego-noca/#_= pojawiają się głosy o szkodliwości wyłączenia świateł - zróbmy trochę odpowiedniej "propagandy"
 6. Panowie, w komentarzach na wykopie https://www.wykop.pl/link/5447989/krakow-rezygnuje-z-oswietlenia-ulicznego-noca/#_=_ pojawiaj się opinie o kradzieżach i innych wymyślonych sytuacjach... Proszę zróbmy trochę naszej "propagandy" :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.