Jump to content

Zbuj

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutral

About Zbuj

 • Rank
  Alderamin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlatego wszystkim którzy pomogli bardzo dziękuję.
 2. Dzień dobry. Chciałem zapytać czy lekcja odrobiona? To jest trochę inny plik, uciągnięty dziś w nocy, 55x90sek iso 1600, oczywiście Beskid Niski.
 3. Dziękuję bardzo, teraz zostaje mi tylko znaleźć na Yt jak się wyrównuje tło(flatów faktycznie nie było, bo z tymi które zrobołem było jeszcze gorzej), robi dekonwulację(??!!?!!) a w szczególności jak się zmniejsza gwiazdy. A potem już z góki.
 4. Miejmy nadzieję że świat się jeszcze nie kończy, jak będziesz kiedyś planował wypad w okolice BN to pisz tu na prawdę są jedne z najciemniejszych nocy w Polsce. I dziękuję za zaproszenie.
 5. pentax k1 normalny, nie wiem co to znaczy stockowy
 6. Ale wstępne przygotowanie czyli rozjaśnienie i wyrównanie histogramu co w Ps jest wielooperacyjnym działaniem, w Lr wykonuje się błyskawicznie właśnie suwaczkami wb jasności i kontrastu.
 7. jest dobrze, wpisałem m20 wyskoczyło 123 albo i więcej zdjęć, każde ma inną kolorystykę
 8. Do tej miejscówki to mam 25 km, ale to rzut beretem, ale dla takiego nieba zawsze warto, zwłaszcza że okoliczne wioski wygaszają wszystkie światła po 22 a większe i dalsze Krosno i Jasło ścimnają około północy.
 9. Miękko, ale też ładnie.
 10. No bardzo ładnie, czyli potencjał jest, a teraz bardzo poproszę o krótki instruktaż, jak to się robi?
 11. Namiary na miejsce w Mrukowej to ok 49,56 i 21,59 ale jak pisałem łatwo wjechac nie w tą droge , a na Ciechanię 49,44 i 21,49
 12. Gdybyś jednak chciał sie wybrać dziś to też jestem chętny, choć prognoza mówi o zachmurzeniu ok 20%, ale ma być cieplej niz jutro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.