Jump to content

Łukasz Kosut

Społeczność Astropolis
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Łukasz Kosut

  • Rank

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dzięki za uwagi, o Borżawie wiem, z tego co kojarzę to jest najdalszą obserwacją w tamtą stronę : https://www.dalekieobserwacje.eu/stoj-widziany-z-rysow/ O potencjalnej Rumunii też słyszałem, o ustrzeleniu jej z Niżnich Tatr także Co do Witka G. - piszę o dalekich obserwacjach z Tatr i fajnie byłoby go wymienić, nie tylko w kontekście tego Sławkowskiego, z imienia i nazwiska, ale rozumiem że nie czujesz się upoważniony do "kłapania"
  2. Cześć, Mam pytanie co do kompletności poniższego zestawienia 3 najdalszych obserwacji z Tatr - jeśli widzicie tu jakieś braki to proszę o ich uzupełnienie: 1) Šerák z Kończystej 244,8 km , http://www.refraktor.pl/2017/02/tatrzanska-kuznia-dalekoobserwacyjna.html 2) Maly Děd z Łomnicy, 238 km, http://www.dalekieobserwacje.eu/beskid-zywiecki-slasko-morawski-oraz-jeseniki-z-lomnicy-200-km/ , czy ktoś zna może autora tego zdjęcia? 3) Pradziad ze Sławkowskiego Szczytu, 236 km, http://www.dalekieobserwacje.eu/pradziad-ze-slawkowskiego-tatry/ - czy wiecie może jak nazywa si
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.