Jump to content

nasus

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About nasus

 • Rank
  Alderamin

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Białystok

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. Rozumiem, dziękuję pięknie!
 2. Dziękuję wszystkim za pomoc, rozjasniliscie mi trochę sytuację
 3. Zapytałam z ciekawości bardzo spodobała mi się Kamakura WP2 10x50, jeśli gdzieś ją dorwę to pewnie ją kupię
 4. A co sądzicie o Ecotone WP2 10x50? https://www.cyfrowe.pl/lornetki-lunety-teleskopy/ecotone-wp2-10x50.html?gclid=Cj0KCQjw6575BRCQARIsAMp-ksME7ZjUdBfg6HXyW4bu7b2yYah5tQM7VfKltvt1B9J9w73WNaCgWuQaAgzgEALw_wcB
 5. Dziękuję! Właśnie czytam sobie test na optyczne.pl i bardzo fajnie to wygląda mam jeszcze pytanie co do pola widzenia: czy amatorce będzie ono mocno przeszkadzać? I jak wypada porównanie z nikonem ex?
 6. Jasne, rozumiem dziękuję!
 7. Jak długo służył Ci skymaster? :)
 8. Czy nada sie statyw od aparatu z odpowiednią przejściówką czy potrzeba raczej czegoś solidniejszego?
 9. Chodzi raczej o mój "talent" do uszkadzania różnych rzeczy
 10. Okej, w takim razie skreślam z listy SkyMastera i SkyLight co do ceny, to nie chodzi o dozbieranie - fundusze mam, tylko tak jak pisałam, boję się zniszczyć droższego sprzętu, a pierwsze zetknięcie z lornetką na pewno (w moim przypadku) nie obędzie się bez urazów... Czy mogłabym zapytać o cechy dyskredytujące pozostałe lornetki? Specyfikacja jest bardzo podobna w każdym przypadku, domyślam się, że chodzi o wady optyki? (pytam, bo chciałabym też czaić, jak rozróżniać te dobre od gorszych)
 11. Cześć. Wiem, że takich wątków już kilka było, czytałam, ale wciąż jestem w kropce. Szukam lornetki, to będzie mój pierwszy sprzęt do obserwacji nieba. Jeśli w końcu uda mi się coś wybrać to obserwacje będę prowadzić pod miejskim niebem, zanieczyszczenie światłem jest, ale nie jakieś straszne. Drżę na myśl o wydaniu 900 zł (boję się utopić tyle pieniędzy na początek, z tego prostego względu, że jestem ciamajdą i taką pierwszą lornetkę, jako nieobyta osoba, mogę po prostu upuścić, obijać i zepsuć takim sposobem) na nikona ex, czy bylibyście w stanie polecić tańszą lornetkę 10x50 z dobrą optyką?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.