Jump to content

Radoslaw Witulski

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Radoslaw Witulski

 • Rank

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej,

   

  Witam kolegę. Czy nadal jesteś aktywny na forum? 

 2. Hej, dzięki za odpowiedz. Kompasik montuje sie w miejsce okulara. Dla mnie to troche dziwne bo nie znajduje sie w osi statywu. Jutro potestuje ustawiajać go na samej glowicy w osi statywu. W trakcie ustawiania sam teleskop musi być w poziomie czy wystarczy że statyw jest. Przepraszam za pytania laika ale instrukcja nie mowi tego jasno..
 3. Witam, Jako że to mój pierwszy post chciałbym się serdecznie przywitać! Aktualnie posiadam teleskop Bresser Automatic 80/400 GoTo. Mam z nim pewien problem i dlatego zwracam sie do Was. Otóż postepując zgodnie z instrukcją po ustawieniu teleskopu na północ oraz znalezieniu odpowiedniego poziomu wg kompasa z bąblem poziom i kierunek się zgadza. Jednak gdy obracam głowią teleskopu w poziomie, poziomy te się rozjezdżają. Dlatego przypszczam nie moge trafić w żadną obiektu wg selekcji w GoTo? Proszę o podpowiedz gdzie popełniam błąd. Dodam że lokalizacje teleskopu wpisuje sam gdyż ni
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.