Jump to content

Piotr Strama

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Neutral

About Piotr Strama

 • Rank
  Regulus
 • Birthday 06/30/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Pyzdry Wielkopolska

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. Techniczne pytanie czy z tym bandingiem skutecznie poradzi sobie dobrze zrobiony dithering..??
 2. Bardzo chętnie, @_Spirit_ nasz pies na stacki na pewno nie po gardzi świeżym mięsem
 3. @TomekDw trudny towar jak dla mnie Edit: usunąłem ten zielony szum z tła operacją HLVG w Photoshop chyba fajniej teraz??
 4. Ooooooo jeszcze takiej konstrukcji nie widziałem, mam pytanie do czego ta trzecia lustrzanka przy przciwwadze??
 5. @_Spirit_ mam mały problem kombinuje sobie z tą ostrością tylko że maxim nie widzi mojego canona 1100d, czy trzeba mieć wersje PRO??
 6. Dziękuję i przepraszam za moją nie uwagę w doczytaniu opisu, ale chciałem skorzystać z rady gdyż tutaj same sławy a każdy zaczynał chyba jak ja teraz od lustrzanki.. więc zaczynam sie bawić trochę z ha plus Canon 1100d mod, ostatnio trochę zebrałem ha ale ze zbyt słabą ostrością ustawiłem z maską na oko, pytanie do was żeby nie było znowu klapy jak to najlepiej zrobić, czy z maską i strzały kilku sekundowe wspierając się bahtinov graberem czy bahtinov aid w APT i sprawdzić gwiazdę plus korekta?? Ostatnio też mi udzielono rady że można skorzystać z Maxim DL i ustawić ostrość po FWHM w bin2??
 7. Przepiękne coś jest w fotkach w odcieniach szarości, dziękuję pozwolę sobie na techniczne pytanie jak ostrzysz w ha?? Na live view ciemność więc krótkie strzały i korekta?? Dziękuję z góry za info..
 8. Dziękuję ci nawet robiłem astrometry, a nie pomyślałem żeby wbić ręcznie dane jeszcze raz wielkie dzięki
 9. @_Spirit_ byłoby kolorystycznie znacznie lepiej tylko nie chciało sie mi zrobić Photometric Color Calibration w Siril na żadnym obiekcie ani na ic2088 ani na ngc1539..
 10. Przepraszam, możesz mi wyjaśnić mój błąd??
 11. @_Spirit_ powalczyłem z tłem w Siril mam nadzieję że jest lepiej, szukam materiałów na temat tych zakresów podpunkt nr2 i pustka, możesz mi to wyjaśnić lub dać jakieś linki, bardzo proszę:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.