Jump to content

FalconHeavy

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About FalconHeavy

 • Rank

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arecibo można obejrzeć na netflixie. Dokument nazywa się Obce światy.
 2. Oczywiście, nie czekałem do ostatniej chwili. DHL potwierdził mailowo dostarczenie na drugi dzień. Rzecznik konsumenta również nie miał w tej kwestii wątpliwości.
 3. Moim ostatnim zakupem była nasadka bino WO. Jak wiadomo różnie z nimi bywa i tym razem zaznaczyłem w korespondencji że chciałbym mieć możliwość ewentualnego zwrotu. Towar jak zwykle dotarł szybciutko, pieniądze skasowane, wszyscy szczęśliwi. Nie do końca… Nasadka nie dawała obrazu jakiego się spodziewałem w maku (kupionym zresztą w TPL). Obraz był rozjechany, nie dało się złożyć planet w jedną całość. Oczy bolały, zero przyjemności z obserwacji. Miałem okazję patrzeć przez bino SW i spodziewałem się przynajmniej takiego samego obrazu. Wydrukowałem formularz zwrotu i odesłałem kurierem pac
 4. Zwrot przyjął, pieniędzy nie zwrócił. Ostatni mail to: Towar do odbioru w Warszawie.------------------------------------------Z poważaniem / Kind regardsAleksander K* Napisałem że sprawę nagłośnię, social media, fora astro, adwokat. Odpowiedź: >> No, no, Powodzenia. Wszystkie fora astro, Facebook, adwokat.>> A my potem: wszystkie fora astro, FB, adwokat, Urząd Skarbowy? Zobaczymy.>>>>>> ------------------------------------------>> Z poważaniem / Kind regards>>>> Aleksander K* Stare przysłowie mówi
 5. Tak zrobiłem, zwrot w terminie, wydrukowany formularz ze strony i DHL. Nasadkę wkładałem w materiałowych rękawiczkach żeby nie zostawić nawet odcisków palców. Opiszę korespondencję z Aleksandrem K. w wątku poświęconym teleskopy.pl bo już wiem że jest więcej takich osób. Pasjonatów astronomii jest tu kilkadziesiąt tysięcy ale sklepów raptem kilka. W większości z nich robiłem zakupy ale tylko tu spotkałem typowego Janusza biznesu.
 6. Witam, Testowałem nasadkę WO w maku 127. W moim przypadku nie dało się złożyć obrazu na planetach w jedną całość. W dodatku wewnątrz bino pojawiała się mgiełka, jakby zaparowało w środku. Testowałem kilka nocy, przeczytałem chyba wszystkie wątki poświęcone temu tematowi, tuba wychłodzona dobre 2 godziny. Bino kupiłem w teleskopy.pl i to był błąd kosztujący mnie 1400 PLN. Odesłałem paczkę w ustawowym terminie, pieniędzy nie odzyskałem. Mimo że nie musiałem podawać powodu zwrotu, napisałem:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.