Jump to content

Henryk B.

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Henryk B. last won the day on March 2

Henryk B. had the most liked content!

Community Reputation

72 Neutral

About Henryk B.

 • Rank
  Alnitak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Gdynia

Recent Profile Visitors

318 profile views
 1. Witam kolegę. Jestem zainteresowany - może się sprawdzi do mojego zestawu ? Mój znajomy z serwisu kjacek zarezerwował ten okular do jutra. To jaka będzie ostateczna cena ;-). Jak by co, po podjadę po niego - wiem już gdzie. Pozdrawiam - Heniek B.
 2. To koledzy z forum się do tego przyczynili. Bo ja - cóż ja - tylko posłuchałem dobrych rad ;-)
 3. Milo mi zakomunikować, że po wielu perypetiach, przy wielkiej pomocy wielu z Was (szczególnie Jacka), dziś stałem się posiadaczem SW 120/600 na AZ-4. Zaczynamy przygodę. Dziękuję za pomoc ! Heniek
 4. Kończąc mój temat nieudanego zakupu sprzętu w sklepie RAIG, muszę powiedzieć, że po rozmowie telefonicznej - sprawa nabrała tempa. Dziś już pieniądze miałem na koncie. Szkoda tylko, że potrącono mi 140 zł (dwukrotne przewalutowanie, najpierw z PLN na euro, później ponownie na PLN), doliczyć do tego koszt przelewu z mojego banku - 40 zł. Więc jestem stratny 180 zł. Ale cieszę się, że reszta kasy doszła i to w miarę szybko.
 5. Dzięki za podpowiedź z tym telefonem. Wiem teraz na czym stoję !

  Pozdrawiam sąsiada !

 6. Otrzymałem maila ze sklepu z prośbą o podanie konta na które ma być zwrot środków. Potrącą :-( 15 euro - bo im bank pobiera . Juz odpisałem - teraz czekam na zwrot kasy.
 7. Tylko pytanie - co jest zbliżone ;-). Jestem całkiem zielony w tym. Będę w miarę swoich możliwości rozglądał się.
 8. Zamieściłem ogłoszenie o chęci zakupu ;-)
 9. Jestem zainteresowany kupnem Teleskopu Bresser Messier AR-102/600 z montażem. Pozdrawiam, HenrykB.
 10. OK - dzięki. Ale jednak temat nie został zakończony - temat zakupu ;-).
 11. Godzinę temu była rozmowa. Odbierają - potwierdzili że kasa jest u nich, ale nie ma na teraz sprzętu. Napiszą maila abym podał nr konta na który mają zwrócić kasę. Czekam więc na tego maila.
 12. OK - dzięki. Właśnie sugerowałem się poradami. Ale wiadomo, nikt nie spodziewał się takiego finału. Każdy z nas chce dobrze - nie zawsze jest po naszej myśli. Mam tylko nadzieję, że zwrócą kasę. Teraz nie wiem co dalej - muszę ochłonąć. Bo jednak nie wycofuję się z zamiaru kupna czegoś. Tylko co i gdzie ?
 13. No niestety. Jestem po rozmowie telefonicznej. Oczywiście,kasa dostali - ale nie ma teleskopów. Napiszą maila z pytaniem, gdzie przelać pieniądze. Czytając opinie z innych stron świata, czarno to widzę. Niektórzy czekają na zwrot już ponad 2 miesiące :-(. MASAKRA !!!
 14. Do dzisiejszego dnia nie mam ŻADNEJ informacji ze sklepu. Tzn. otrzymałem tylko info zwrotne typu - dziękujemy za zakup i podano nr konta bankowego na który mam przelać kasę. Na koncie widnieje zapis - NIEOPŁACONY :-(. A przelałem kasę 19 lutego. Sklep RAIG - Barcelona !!! Zaczynam się już denerwować.
 15. dla zainteresowanych - zamówienie na sprzęt złożone, opłacone. Teleskop Bresser Messier Firstlight AR-102/600 Nano AZ Czekam na dostawe. Wielkie dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.