Jump to content

Michał Woliński

Społeczność Astropolis
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Michał Woliński's Achievements

4

Reputation

 1. Zerknij tu: https://www.olx.pl/d/oferta/teleskop-mak-127-montaz-az5-CID767-IDLZcuu.html
 2. Ostatnio kupiłem na allegro za chyba 25zl z kluczykiem, Aku. Fajna rzecz, dzieci fajnie reagują gdy pokazuje im niebo.
 3. Witam, chciałbym zapytać czy warto kupować okular o krótszej ogniskowej niż 5mm do Celestron 60az o parametrach 60/700? Obecnie używam szkiełka Pentax xw5mm i jestem z niego zadowolony. Jest obecnie na giełdzie lvw 3.5mm ale czy nie będzie za krótki do obserwacji Księżyca?:)
 4. Cześć Arek, co tam będziesz wieszał na tym montażu? Ostatnio zakupiłem mak150 na montażu AZ5 z mikroruchami i nie wiem jak poprzedni właściciel obserwował w takiej konfiguracji. Chybotliwe toto, trudno wyostrzyć. To Natomiast makiem 127 lukało się komfortowo. Dopiero eq5 zakupiony od ciebie z wiekszą tubą współgra idealnie.
 5. Cześć wszystkim,współorganizuję akcję obserwacji astronomicznych w celach zbiórki pieniędzy dla małej Julki z chorobą serca. Miejsce obserwacji Jedwabne woj. Podlaskie, termin 10,11 lub 12 09.2021 o ile pogoda pozwoli. Może ktoś z Was byłby zainteresowany uczestnictwem i wsparciem. Poniżej jest link że szczegółami: https://www.facebook.com/groups/507901990289835/permalink/536280497451984/
 6. Cześć, mam es 11 na sprzedaż. Jeszcze poszukujesz?
 7. Sławku mam parkę Vixen Nlv 5mm, o którą kiedyś pytałeś.
 8. Może byłbyś zainteresowany Maxvision 4.7mm 82st, mam nieużywany egzemplarz.
 9. Cześć, szukasz z montażem czy samą tubę?
 10. Jest oferta na astromaniaku.
 11. Ersoy daj znać czy w twoim przypadku transakcja przebiegła jak należy.
 12. Alanwake dorzuć 40zł i bierz tą sztukę z olx. To naprawdę fajny okular, z pewnych źródeł wiem że sprzedawca ma też lvw, ale narazie porównuje z es i maxvisionami:)
 13. W samym zakupie w celu późniejszej odsprzedaży niema nic złego i o to nie mam żadnych pretensji.
 14. Smorff84 zaliczka była za cały zestaw z okularami itd:)
 15. Ciekawa sytuacja z tą ofertą, jakże okazyjną. Chciałem zamienić kilka słów z osobą która kupiła i pogratulować. Byłem już umówiony na ten teleskop, wpłaciłem 1000 zaliczki....i następnego dnia sprzedający oznajmił że już sprzęt sprzedał. Nawet nie zdążyłem ustalić szczegółów odbioru. Cała historia pozostanie z jakimś niesmakiem, na szczęście sprzedawca zwrócił zaliczkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.