Jump to content

kurzy

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kurzy

 • Rank
  Altair
 • Birthday 06/21/1979

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Skąd
  Bochnia
 • Zainteresowania
  planetarne astrofoto, RCauto
 1. no nareszcie powodzenia w walce ze sprzętem i czekam na następne zdjęcia
 2. .............nie wiem, nie mam słów jak to skomentować........Facet jest niewyobrażalnie niemożliwy. Sama animacja mnie wyłożyła ale jej głębia trójwymiarowości ( nie wiem jak to opisać ) mnie już całkowicie.........zaniemogłem z wrażenia. Lepiej chyba będzie jak nie będę wchodził na jego stronę. Tu już nie wyrywa z kapci, to już wyrywa z dobrze zasznurowanych butów zimowych, zresztą mi to całą dupę urwało.
 3. o mojej nowonarodzonej córeczce :)

 4. Witam. Kupię maka 90 lub 102 mm bez montażu.
 5. dobry sprzęt, dobre podejście do ustawień i obróbki, więc i efekt dobry gratuluje.
 6. Witam. Do sprzedania ma użytego zaledwie kilka razy Ioptrona Minitower. Opis montażu na stronie producenta. Go-to działa rewelacyjnie. GPS łapie w kilka sekund. Przetestowany z C11, przy ognisku ok 8m w obrazie webkama śledzi bardzo dobrze. Cena 2800 zł
 7. Zgadza się Warpal, to kompleks Hainzel, składający się z dwóch kraterów. ( info. vmapro )
 8. Witam. Szukam, ale znaleźć nie mogę wiec pytam. Czy istnieje taka przejściówka aby podłączyć obiektyw z mocowaniem Canona do body z mocowaniem M42.
 9. Dzięki, aczkolwiek dla mnie to jeszcze nie to
 10. Zainstaluj sobie Virtual Moon Atlas. Bardzo pomocny w poznawaniu księżyca. Tam też sprawdzisz czy dobrze podpisałeś.
 11. Tuba (cały zestaw opisany w pierwszym poście) 5100 zł ( w cenie z Webkamem Logitech Quickcam 4000 z sensorem SONY !! W zestawie z noskiem 1,25" ) Gratisowo będzie do wyboru jedno z: - Okular Baader Hyperion 13 mm - Webkam Toucam PRO z monochromatyczną matrycą CCD ICX098BL Sony Kamerka kupiona w firmie Astronomiser już jako przerobiona na długie czasy. W zestawie z noskiem 1,25" i filtrem IR-cut Baadera. - Korektor ogniskowej Hirsch f/6.3 - Korektor ogniskowej Celestron f/3.3 - Vixen Barlow 2x Deluxe - Tele Vue Barlow 3x Zainteresowanych zakupem zestawu z montażem, kamerkami lub
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.