Jump to content
 1. Show previous comments  1 more
 2. lkosz

  Historia na faktach :DMama pracowała u ludzi którzy są na bakier z gotowaniem. Baba się zapytała jak zrobić rosół, bo nigdy nie robiła. Mama poradziła, po jakimś czasie baba dzwoni i mówi: no dałam mięso, warzywa, przyprawy jak pani radziła. Gotowałam 3 godziny, dokładnie odcedziłam na durszlaku w zlewie jak pani radziła, i gdzie ja mam ten rosół?


 3. Agatek

  Tą kulkę trzeba wyrzucić do bio :) Instrukcje mojej mamy do siostry- ugotój kalafior, włóż do garnka, dodaj soli i to wszystko. Odwiedziła ją koleżanka i ona się żali, że jej się cały czas ten kalafior przypala i ona odkrawa te przypalone kawałki. Koleżanka zagląda do garnka - ale Tobie się cała woda wygotowała! - jaka woda? :glasses:


 4. Radek Grochowski

  Trochę jak w dowcipie gdzie facet żali się lekarzowi, że przepisane czopki utykają mu w gardle. Lekarz na to - Zaraz, to pan je połyka? - Nie kurna, do d.... se wsadzam :/


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.