Jump to content

Darek_B

Moderator
 • Content Count

  6680
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by Darek_B

 1. Zamiast co chwilę cytować bzdury z prasy brukowej sam sobie zrób testy , to koszt około 70$ z przesyłką a następnie samodzielnie zbadaj na kalkulatorze genetycznym procent genów neandertalskich w swoim zestawie DNA. ps. U mnie wyszło 0.24% czyli o rząd wielkości mniej. U większość z nas w Europie będzie zapewne podobny wskaźnik.
 2. A co to takiego ? Wykręć lusterko i umyj pod bieżącą wodą. Weź suszarkę i po minucie masz ideał.
 3. Jacek, te trzy pręty będą wisieć w powietrzu trzymając się deseczki na górze czy planujesz wypełnić np. betonem? przekrój
 4. Właśnie, wrzuć gdzieś stacka do zabawy.
 5. Dla przypomnienia: Jak dyskusja skręci w nieodpowiednie rejony to cały temat poleci w kosmos.
 6. Łosz kurde , nie zalajkowałem wtedy.
 7. Zawsze od laty tak robię , efekty są wtedy najlepsze. Ale nic nie zmieniam w parametrach wszystkich klatek, wyłączam odszumienia oraz ustawiam wszystkie kontrolki na zero.
 8. Ściągasz, rozpakujesz i przeciągasz zdjęcie na plik wykonywalny https://sourceforge.net/projects/starnet/
 9. Mi także czasami DSS robi taki mix. Nie znalazłem przyczyny, próbowałem obrabiać same lighty lub wybierać tylko 50% najlepszych klatek ale także nie pomagało. Wrzucam wtedy wstępnie obrobione klatki do SiriLa i zawsze mam udany stack.
 10. Zaczynam relację ze kolejnego zlotu na Roztoczu. Miałem co prawda być już z Wami wczoraj ale dzieci mi się pochorowały więc niestety siedzimy w domu. Bawcie się dobrze.
 11. To zacznę za niebiesko w gwiazdach i tle.
 12. Kolego piszesz mi na PW co innego a tu co innego. Zamykam temat bo dyskusja stała się bez sensu.
 13. Trochę szkoda tego "pustego" miejsca wokół. Nie lepiej taką ogniskową łapać razem z M33 ? np. z 50 mm, pojedyncza klatka
 14. Zgodnie z regulaminem proszę podać ceny poszczególnych części.
 15. Czy to ma sens? będziesz miał sporą rotację pola która uniemożliwi stack. Może kilkadziesiąt paru sekundowych na szerokim kącie się uda.
 16. Moje oba są całe i zdrowe. Cieszą się że nacieszą inne oczy swoim widokiem.
 17. Zlot jednak powinien trwać od poniedziałku do poniedziałku. Pytanie za 100 punktów: co w takim razie z ludźmi robiącymi mono ( w mono ) ?
 18. Ooo np. u nas w klubie. Mamy nawet wrześniową promocję ale rabat będzie udzielany po skosztowaniu specjałów* Paethera. *- Wypalą każdy wirus.
 19. W takim razie zabiorę ze sobą te tabletki które moje dzieci dostały w szkole od edukatorów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.